رئیسی در بازدید از نمایشگاه مسائل اولویت دار گیلان:

سندسازی و فرار از قانون، یك جرم جدید است

سندسازی و فرار از قانون، یك جرم جدید است به گزارش آی وکیل رئیس قوه قضاییه با اشاره به برخی سندسازی ها در جریان ساخت و سازهای غیرمجاز اظهار داشت: «سندسازی» و فرار از قانون، یک جرم جدید است و اگر فرد متخلف دراین زمینه مسئول هم باشد، باید به شدت و به صورت مضاعف با وی برخورد شود.


به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، رئیسی در جریان سفر به استان گیلان از نمایشگاه مسائل اولویت دار استان گیلان بازدید کرد.
رسیدگی قضایی به مشکلات قطب صنایع ابریشم ایران، رسیدگی قضایی به مشکلات چای کاران، رسیدگی قضایی به موضوع ساحل خواری و همین طور رسیدگی قضایی به مشکلات پارک نمونه گردشگری که حالا محل دفن زباله شده است، همچون مسائل اولویت داری بودند که مشکلات آنها در این نمایشگاه در معرض مشاهده رئیس دستگاه قضا قرار گرفت.
رئیسی در جریان بازدید از این نمایشگاه اشاره کرد: هر سازمان و دستگاهی اگر تخلفی داشته باشد و خلاف قانونی انجام دهد باید قاطعانه و به صورت مضاعف با آن برخورد شود.
رئیس قوه قضاییه اضافه کرد: در برخورد با تخلفات خصوصاً تخلفاتی که از ناحیه افراد نامدار سر می زند، هیچ رحمی نباید داشت و باید به شدت با آن مقابله نمود چونکه اگر این افراد در جامعه تخلف کنند، تخلف در جامعه باب می شود.
رئیسی با اشاره به برخی سندسازی ها در جریان ساخت و سازهای غیرمجاز اظهار داشت: «سندسازی» و فرار از قانون، یک جرم جدید است و اگر فرد متخلف دراین زمینه مسئول هم باشد، باید به شدت و به صورت مضاعف با وی برخورد شود تا مردم ببینند که در برخورد با افراد متخلف، تفاوتی برای دستگاه قضا وجود ندارد.
منبع:

1399/11/17
14:00:47
0.0 / 5
181
تگهای خبر: تخلف , جامعه , سازمان , سند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده