مومنی راد خبر داد

حسام الدین آشنا مجرم شناخته شد

حسام الدین آشنا مجرم شناخته شد به گزارش آی وکیل سخنگوی هیئت منصفه مطبوعات اظهار داشت: هیئت منصفه مطبوعات حسام الدین آشنا را با دو افترا نشر اکاذیب و قصد تشویش اذهان عمومی با اکثریت آرا مجرم دانست.


احمد مؤمنی راد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: در روز یکشنبه دهم مرداد ماه ۱۴۰۰ در شعبه ۶ دادگاه کیفری یک استان تهران به یک پرونده جرم سیاسی به ریاست قاضی شقاقی رسیدگی شد.

وی اضافه کرد: قبلاً به شکایت این متهم که حسام الدین آشنا نام دارد با عناوین نشر اکاذیب و قصد تشویش اذهان عمومی در دو شکایت رسیدگی شده بود. سخنگوی هیئت منصفه مطبوعات اعلام نمود: پس از اعتراض متهم، دیوان عالی کشور آنرا به شعبه هم عرض عودت داده بود و دادگاه با حضور هیئت منصفه ای غیر از جلسه قبلی آغاز شد. مؤمنی راد افزود: بعد از سخنان رئیس دادگاه، نماینده مدعی العموم به شرح کیفرخواست پرداخت و سپس با عنایت به عدم حضور متهم، وکیل او به صورت مبسوط و تفصیلی به دفاع از وی پرداخت و سپس متهم با تأخیر ۴۰ دقیقه ای وارد شد و دفاعیات خویش را بیان نمود. سخنگوی هیئت منصفه مطبوعات اظهار داشت: پس از خاتمه دادگاه هیئت منصفه جرایم سیاسی وارد شور شد و بعد از اتمام شور، رأی گیری به عمل آمد و نتیجه بدست آمد. مؤمنی راد اظهار داشت: هیئت منصفه در یک افترا و دو شکایت متهم را با اکثریت آرا مجرم دانست و در ضمن با اکثریت آرا متهم را مستحق تخفیف دانست.


منبع:

1400/05/11
19:59:18
0.0 / 5
186
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

استخدام وکیل

توکیل

خانواده

قانونی وکیل

وکالت ماهر

وکلا

وکیل قانونی