مدیر پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران اعلام كرد

تکلیف پلیس راهور شرق و غرب تهران برای ارائه فهرست نقاط حادثه خیز

تکلیف پلیس راهور شرق و غرب تهران برای ارائه فهرست نقاط حادثه خیز مدیر پیش گیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران اظهار داشت: پلیس راهور شرق و غرب باید فهرست نقاط حادثه خیز خودرا همراه تعداد آمار تصادفات شهرستان ها به این معاونت ارائه نمایند تا بوسیله دادستان های شهرستان ها درباب ترک فعل مدیران و رفع نقاط حادثه خیز پیگیری های لازم صورت گیرد.


به گزارش آی وکیل به نقل از دادگستری استان تهران، کارگروه تخصصی رسیدگی به سهم تقصیر موتورسیکلت سوارانی که در خطوط ویژه، آزادراه ها، تونل ها و مکان های ممنوعه تردد می کنند با حضور نمایندگان پلیس راهور تهران بزرگ و شهرداری تهران در محل معاونت اجتماعی و پیش گیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران انجام شد.
جاوید سوهانی مدیر پیش گیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران در این جلسه اظهار داشت: استان تهران امسال بیشترین آمار تصادفات را داشته و برمبنای آمارهای واصله از سامانه سمپ، ایراد لطمه بدنی غیر عمدی بر اثر تصادفات رانندگی در شش ماهه اول سال رو به افزایش بوده است.
مدیر پیش گیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران اظهار داشت: موضوع مورد بحث این است که تا حالا پلیس راهور اقدامات موثری را درباب ساماندهی راکبین موتورسیکلت متخلف انجام داده است؛ اما کماکان می بایست در جهت پیش گیری از تصادفات فوتی موتورسیکلت تمهیداتی اندیشیده شود.
وی در ادامه اشاره کرد: لازم است در جهت آموزش و فرهنگ ترافیک برای موتورسیکلت سواران اقدامات موثری صورت پذیرد؛ همین طور ارسال پیام های هشداردهنده به راکبین موتورسیکلت پرخطر می تواند نقش به سزایی در پیش گیری از تخلفات این افراد در جامعه داشته باشند.

سوهانی همین طور درباب رفع نقاط حادثه خیز در شهرستان های استان تهران اظهار نمود: پلیس راهور شرق و غرب می بایست فهرست نقاط حادثه خیز خودرا همراه تعداد آمار تصادفات شهرستان ها به این معاونت ارائه نمایند تا بوسیله دادستان های شهرستان ها درباب ترک فعل مدیران و رفع نقاط حادثه خیز پیگیری های لازم صورت پذیرد.
در این جلسه نماینده شهرداری تهران اظهار داشت: بیشترین آمار تصادفات مربوط به خطوط ویژه، پیاده روها، تونل ها و خطوط اضطرار بوده که ضرورت دارد معاونت اجتماعی و پیش گیری از وقوع جرم برای رفع آن اقدام نماید تا این امر ساماندهی گردد.1400/08/28
22:18:20
0.0 / 5
80
تگهای خبر: اثر , تخصص , تخلف , جامعه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری