مدیركل زندان های لرستان مطرح كرد:

قانون مداری و مشی اعتدال سرلوحه امور زندانبانی سازمان زندان ها

قانون مداری و مشی اعتدال سرلوحه امور زندانبانی سازمان زندان ها لرستان مدیرکل زندان های لرستان اظهار داشت: قانون مداری و مشی اعتدال سرلوحه امور زندانبانی سازمان زندان ها است.


عبدالمجید کشوری به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی(رضوان الله) در جمع کارکنان زندان مرکزی حضور یافت و با آنان گفت و گو کرد.
وی ضمن ابراز خرسندی از انتخاب دکترمحمدی بعنوان نخستین مدیرسازمانی باسابقه سالیان متمادی در سازمان زندان ها اظهار داشت: انتظار می رود با تلاش و دقت بیشتر سیاست های سازمان را در استان لرستان اجرائی نماییم.
کشوری با اشاره به سیاست های محوری سازمان زندان ها عنوان کرد: یکی از اقدامات شایان توجهی که در این دوره مدیریتی در استان طی دوسال اخیر صورت گرفته، این بود که به سبب همه گیری ویروس کرونا و شرایط سخت اقتصادی که حاکم بر کشور شد و با وجود سختی ها و مشقت ها در این بازه زمانی در عین حال اتفاقات خوبی در زندان های استان رقم خورد که از با اهمیت ترین این اقدامات همدلی و همگامی کارکنان زندان های استان در راه پیشرفت و تعالی اهداف سازمانی است.
وی افزود: امروز تنهاترین دغدغه در زندان ها، به دغدغه کار تبدیل گشته و این تغییر نگرش مثبت، حاصل نقش مدیریت تعاملی و اعتدالی است.
این مقام مسئول اضافه کرد: یکی از موضوعات اولویت دار برنامه های دکتر محمدی، ریاست سازمان زندان ها قانون مداری و مشی اعتدال و تدبیر در امور زندانبانی است و در زمینه مدیریت زندان ها درنگ و تعلل پذیرفتنی نیست.
کشوری همین طور بر لزوم رعایت اعتدال، میانه روی و مردم داری، نهادینه سازی اصول انسانی و اخلاقی در زندان ها بع عنوان اصول مهم زندانبانی اسلامی تاکید کرد.1400/10/14
13:10:06
0.0 / 5
133
تگهای خبر: زندان , سابقه , سازمان , سند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده