رئیس كل دادگستری فارس:

مبارزه با موادمخدر به شیوه سنتی جوابگو نیست

مبارزه با موادمخدر به شیوه سنتی جوابگو نیست به گزارش آی وکیل فارس رئیس کل دادگستری فارس با اشاره به اینکه امروز در مبارزه با مواد مخدر شیوه های سنتی جواب نمی دهد، اظهار داشت: با وجود این که نیروی انتظامی و دستگاههای قضایی تمام تلاش خویش را می کنند اما اگر به روزتر باشیم، بهتر می توانیم با مواد مخدر مبارزه نماییم.


حجت الاسلام سید کاظم موسوی سه شنبه ۵ بهمن در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس اظهار نمود: برای مبارزه با مواد مخدر نیاز است که بعضی از ایراد قانونی برطرف شود چون اگر این ایرادات حل نشود ضربه به بنیان های مواد مخدر نخواهد خورد و بیشتر ضربه به سرشاخه هاست.
او با اشاره به اینکه کمیته شناسایی ستاد مواد مخدر در استان فارس فعال نیست، اظهار داشت: همینطور قانون در زمینه خودرو های حامل مواد مخدر هم احتیاج به اصلاح دارد علاوه بر آن قاچاقچی در قانون مواد مخدر به درستی تعریف نشده و همین مساله سبب ابهام در برخورد با مواد مخدر در استان فارس شده است.
رئیس کل دادگستری فارس با اشاره به اینکه این استان با وجود محدودیت ها مظلوم واقع شده است، اظهار داشت: معادل مشهد مواد در این استان کشف می شود اما اردوگاه ماده ۴۲ ندارد و مراکز ماده ۱۶ هم احتیاج به توسعه دارد.
موسوی با اشاره به اینکه باید اختیار به استان ها داده شود تا در امر مبارزه با مواد مخدر بتوانند بیشتر فعالیت کنند، اظهار نمود: ۳ دستگاه ایکس ری برای گلوگاه های استان فارس لازم است که قیمت هر کدام ۳۰ میلیارد است که با اختصاص این دستگاه ها بخشی از مشکلات حل می شود.
منبع:

1400/11/05
20:33:38
0.0 / 5
333
تگهای خبر: دادگستری , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

استخدام وکیل

توکیل

خانواده

قانونی وکیل

وکالت ماهر

وکلا

وکیل قانونی