بنای وزارت نیرو در بستر رودخانه کرج تخریب شد

بنای وزارت نیرو در بستر رودخانه کرج تخریب شد آی وکیل: مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام نمود که طبق اعلام دادگستری البرز در قالب قانون، بناهای تخریب شده به تفرجگاه عموم مردم تبدیل می شود.


به گزارش آی وکیل به نقل از قوه قضاییه، در نشست شورای عالی قوه قضائیه مورخ ۲۷ دی ماه، رییس دستگاه قضا به موضوع چالش برانگیز تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی و تغییر کاربری اراضی زراعی و کشاورزی پرداخت و در این راستا دستورات مهمی را در امتداد مقابله همه جانبه، بدون چشم پوشی و هرگونه خط قرمز با متجاوزان و متعدیان به اراضی ملی و منابع طبیعی و سوداگرانی که اقدام به تغییر کاربری اراضی زراعی می کنند و همین طور قلع وقمع و تخریب بدون ملاحظه بناها و مستحدثاتی که از طرف افراد عادی و برخی دستگاه های حکومتی و دولتی در حریم رودخانه ها راه اندازی می شوند، صادر کرد.
رئیس دستگاه قضا در همان جلسه به بناهای متعلق به دستگاه های دولتی و حکومتی در بستر رودخانه کرج اشاره نمود و فرمان داد بنای قدیمی متعلق به قوه قضائیه بعنوان نخستین ساخت و ساز باید قلع وقمع شود و بعد از آن بنای مربوط به وزارت نیرو باید تخریب شود.
شنبه هفته گذشته، تنها ۵ روز بعد از دستور رییس دستگاه قضا بنای مربوط به قوه قضائیه در حاشیه رودخانه کرج تخریب شد.
امروز بامداد نیز بعد از انجام هماهنگی های لازم و فرایندهای قانونی، بعد از گذشت ۱۲ روز از دستور رییس قوه قضائیه، بنای دوم که متعلق به وزارت نیرو بود، تخریب شد.
طبق اعلام دادگستری البرز در قالب قانون و با رعایت حریم رودخانه کرج بناهای تخریب شده به تفرجگاه عموم مردم تبدیل می شود.
چندین دستگاه دولتی و حکومتی و همین طور افراد عادی در بستر رودخانه کرج مبادرت به ساخت و ساز بدون مجوز کرده اند که بعد از تخریب بناهای متعلق به دستگاه قضا و وزارت نیرو، تخریب آنها نیز در دستور کار قرار دارد.
منبع:

1400/11/09
23:18:00
0.0 / 5
380
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده