رییس كل دادگستری استان عنوان كرد؛

کاهش ورود پرونده های قضایی در سیستان و بلوچستان

کاهش ورود پرونده های قضایی در سیستان و بلوچستان سیستان و بلوچستان رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه سیستان و بلوچستان دارای کمترین زندانی و پایین ترین میزان محکومین مالی است افزود: کاهش پرونده ها در سیستان و بلوچستان با همکاری تمامی همکاران ما در دستگاه قضایی این استان رقم خورده است که جای شادمانی دارد.


به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا- حجت الاسلام علی مصطفوی نیا در نشست رئیس قوه قضاییه با قضات و کارکنان قضایی سیستان و بلوچستان اظهارداشت: مردم سخت کوش این استان با عمق جان این را درک کرده اند که خدمات نظام با گذشته قابل قیاس نیست.
وی اشاره کرد: دستگاه قضایی در سیستان و بلوچستان بالاترین رسالت خویش را خدمت بی منت به مردم مظلوم و وفادار به نظام و انقلاب می داند و هیچ وقت با کارهای دیگر از رسالت اصلی خود که خدمت به مردم است دور نخواهد شد.
رییس کل دادگستری سیستان و بلوچستان بیان نمود: مردم این استان با وجود تمام مشکلات اقتصادی همواره در انتخابات بیشترین میزان مشارکت را داشته اند.
وی با اعلان اینکه چهار هزار و ۷۰۰ زندانی سال جاری از زندان های سیستان و بلوچستان آزاد شدند خاطرنشان کرد: ۴۰ فقره پرونده قصاص سال جاری در این استان با همکاری بزرگان طوایف و سران قبایل ختم بخیر شده است.
حجت الاسلام مصطفوی نیا با اشاره به این که کاهش آلام مردم سیستان و بلوچستان مهم ترین دغدغه همکاران قضایی در این استان است اضافه کرد: طی۶ ماهه سال جاری بیشتر از ۲۵۷ هزار فقره پرونده در این استان بررسی و ۲۶۴ هزار پرونده مختومه شده است.
وی تصریح کرد: همکاران ما در دادگستری و دستگاه قضایی سیستان و بلوچستان ۹۴ هزار و ۷۰۰ پرونده را در مدت ۲۹ ماه به ۳۸ هزار پرونده در این استان تقلیل داده اند.1400/12/26
16:54:29
0.0 / 5
349
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده