معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خواستار شد

فعالیت گشت های رضویون در مناطق جرم خیز خوزستان افزایش یابد

فعالیت گشت های رضویون در مناطق جرم خیز خوزستان افزایش یابد به گزارش آی وکیل خوزستان معاون اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم دادگستری استان خوزستان خواهان افزایش گشت های رضویون در مناطق جرم خیز استان شد.حجت الاسلام و المسلمین عبدالحمید امانت بهبهانی در اولین نشست کمیته قضایی-امنیتی- انتظامی این معاونت که با هدف شناسایی راهکارهای موثر در پیشگیری، کنترل و کاهش جرائم اولویتی بخصوص جرائم سرقت و حوزه مواد مخدر و همینطور بررسی راهکارهای هماهنگی و تقسیم کار میان نهادهای متولی این امر برگزار شده بود، اظهار نمود: گشت رضویون، ظرفین بسیار خوبی است که باید از این ظرفیت در جهت جلوگیری از جرائم و صدمه ها هم استفاده گردد.

به گزارش آی وکیل به نقل از دادگستری خوزستان، وی ادامه داد: استفاده از اطلس جرم سرقت، شناسایی اراذل و اوباش و همینطور محکومان متواری، کنترل بازارهای فروش اموال دست دوم و نظارت بر این بازارها، از بهترین راهکارهای مقابله با جرم سرقت است.

امانت بهبهانی اظهار داشت: حدود ۶۰ درصد از سارقان به مواد مخدر اعتیاد دارند و همین مسئله بیشتر از پیش راه اندازی اردوگاه ماده ۱۶ قانون مبارزه با مواد مخدر را الزامی می کند.

وی اضافه کرد: همه دستگاههای متولی باید در این حوزه همراهی کنند تا شاهد کاهش آمار جرائم و صدمه های اجتماعی همچون جرم سرقت باشیم.

منبع:

1401/02/31
13:37:01
0.0 / 5
260
تگهای خبر: اموال , دادگستری , فروش , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه
وکالتنامه

دادگاه

وکالت قانونی

دادگستری

قضایی

وکالت قانونی