شروع همایش صلح، داوری و ورزش با حضور رییس قوه قضاییه

شروع همایش صلح، داوری و ورزش با حضور رییس قوه قضاییه آی وکیل: همایش صلح، داوری و ورزش با حضور رییس قوه قضاییه و وزیر ورزش و جوانان شروع شد.به گزارش آی وکیل به نقل از قوه قضاییه، همایش صلح، داوری و ورزش با حضور حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای رییس قوه قضاییه، حجت الاسلام و المسلمین هادی صادقی رییس مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضاییه و سجادی وزیر ورزش و جوانان شروع شد.

رئیس مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضاییه در این همایش بیان کرد: در شروع همایش صلح، داوری و ورزش و در جمع گرم و صمیمی مردم، صلح یاران، ورزشکاران، اعضا و کارکنان شورا های حل اختلاف، مسئولان وزارت ورزش و مسئولان دستگاه قضا خصوصاً رییس قوه قضاییه هستیم.

حجت الاسلام و المسلمین هادی صادقی اضافه کرد: صلح و سازش، میانجی گری و حل اختلافات مردم از ابعاد مختلف خصوصاً حوزه تخصصی ورزش یک ارزش شمرده می شود.

وی بیان کرد: قرآن کریم بسیار به صلح و سازش و اصلاح بین مردم دعوت کرده است. در جامعه بشری اختلاف پدید می آید برای اینکه خداوند بشر را مختلف آفریده است و سفارش عقل و دین بر این این است که ابتدا اهتمام نماییم افراد خود با یکدیگر مصالحه کنند و اگر نیاز بود کسی میانجیگری کند که این فرهنگ اخلاق اسلامی و ایرانی است.

وی اظهار نمود: در فرهنگ جوانمردی گذشته همیشه مصالحه و آشتی دادن در رأس کارها بوده است.

منبع:

1401/03/30
23:46:24
0.0 / 5
92
تگهای خبر: تخصص , جامعه , قوه قضاییه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده