آیت الله صدیقی:

انتصاب مجدد آیت الله جنتی سبب هراس دشمنان شد

انتصاب مجدد آیت الله جنتی سبب هراس دشمنان شد به گزارش آی وکیل امام جمعه موقت تهران اظهار داشت: انتصاب مجدد آیت الله جنتی سبب خرسندی دلدادگان به انقلاب و هراس دشمنان شد.به گزارش آی وکیل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، آیت الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران با اشاره به سالروز تاسیس شورای نگهبان، اظهار داشت: شورای نگهبان از بدو تاسیس تا به امروز به عنوان سنگر ارزشمندی، در دفاع از ارزش های اسلامی و حقوق مردم عمل کرده و در این بین، هجمه ها و تخریب هایی که مقابل این شورا و اعضای محترم آن شده نه فقط مانعی برای ماموریت آن نشده، بلکه شورای نگهبان را بیش از پیش در دفاع از ارزش های اسلامی مصمم تر کرده است.

وی با بیان اینکه، شورای نگهبان بهترین و شایسته ترین نهاد در دفاع از اسلامیت و جمهوریت نظام جمهوری اسلامی بوده است، اشاره کرد: دشمن به شورای نگهبان هجمه می کند چون می داند که اگر شورای نگهبان نباشد، می تواند به ارکان اساسی کشور نفوذ و نامحرمان را بر ملت ایران حاکم کند؛ دشمن می داند که شورای نگهبان دیده بانی آگاه برای انقلاب اسلامی است و از همین رو اهتمام دارد این دیده بان را همیشه هدف قرار دهد.

امام جمعه موقت تهران با اعلان اینکه شورای نگهبان در بررسی مصوبات مجلس هوشیارانه عمل می کند، اشاره کرد: شورای نگهبان همیشه مراقب است که مصوبه ای مغایر با شرع و قانون اساسی مورد تائید قرار نگیرد؛ طبیعی است که پاسداری از قوانین کشور از با اهمیت ترین وظایف و رسالت های شورای نگهبان است.

صدیقی همین طور اظهار داشت: دشمن اهتمام دارد القا کند که شورای نگهبان جناحی عمل می کند در حالی شورای نگهبان تنها به قانون عمل می کند؛ این که دشمن با نزدیک شدن به ایام انتخابات، تخریب شورای نگهبان را در دستور کار قرار می دهد، نشانگر این است که دشمن خوب می داند این نهاد مهم مانع نفوذ بیگانگان در کشور است.

وی شورای نگهبان را نهادی برخواسته از قانون دانست و اشاره کرد: دشمن و غرب گرایان از همان روز تاسیس شورای نگهبان تا به امروز مخالف این نهاد مقدس و مهم بوده و هستند و برای همجه به آن هر روز یک موضوع را بهانه می کنند در صورتیکه اینها از اساس با شورای نگهبان مخالفند.

امام جمعه موقت تهران در ادامه انتصاب مجدد آیت الله جنتی به عنوان عضو فقیه این شورا توسط رهبر انقلاب را مایه خرسندی دلدادگان به انقلاب اسلامی و مایه نگرانی و هراس برای دشمنان خواند.

وی در آخر آیت الله جنتی را شخصیتی برجسته و شاخص از نظر فقهی، مبارزاتی و سیاسی عنوان نمود که همچون سد سدید در مقابل دشمنان و دنباله های داخلی آنها ایستاده و هیچ گاه از مسیر انقلاب، امام و رهبری منحرف نشده است.

منبع:

1401/04/26
10:19:29
0.0 / 5
159
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل مدافع

بررسی وکیلها

کانون وکلا

مدافع
کانون وکلا

محکمه

دادگستری