رئیس سازمان زندان ها:

بازارچه اینترنتی فروش محصولات مددجویان دایر می شود

بازارچه اینترنتی فروش محصولات مددجویان دایر می شود رئیس سازمان زندان ها در مسافرت به استان یزد، از زندان مرکزی این استان و کارگاه های مختلف حرفه آموزی و اشتغال آن بازدید نمود.به گزارش آی وکیل به نقل از قوه قضاییه، غلامعلی محمدی امروز یکشنبه و در جریان سفر خود به استان یزد، از زندان مرکزی استان بازدید کرد و بخش های مختلف آنرا مورد بررسی قرار داد.

رئیس سازمان زندان ها در این بازدید، نحوه خدمت دهی به مددجویان در بخش های مختلف اندرزگاه و فضای خوابگاهی مددجویان را به ارزیابی نشست و همین طور با حضور در کارگاه های اشتغال، اقدامات در رابطه با اشتغال زایی و حرفه آموزی در این زندان را پیگیری کرد.

غلامعلی محمدی دراین سرکشی تاکید کرد؛ یکی از اولویت های اصلی ما درسال جاری، توسعه کمی و کیفی اشتغال زندانیان و توانمندسازی خانواده آنان است. تفاهمنامه هایی را با سایر دستگاه های ذی ربط منعقد کرده ایم بلکه اشتغال را نه فقط برای مددجو بلکه خانواده های شان تامین نماییم.

وی همین طور اشاره کرد: یکی دیگر از اهداف ما در این بازدیدها، دریافت دغدغه ها و مشکلات همکاران در زندان ها و نیز وضعیت اقدامات اصلاحی و تربیتی و دیگر اولویت ها در مراکز تأمینی و تربیتی است. در ارزیابی اشتغال در زندان ها چگونگی حقوق مددجویان تا بازار کار محصولات و یا نحوه حرفه آموزی و غیره را بررسی خواهیم کرد.

محمدی بیان کرد: بزودی از بازارچه اینترنتی برای فروش محصولات رونمایی خواهیم کرد تا زندانی غرفه ای برای عرضه و فروش محصولاتش داشته باشد. برای ما مهم این است که از مددجو و معیشتش حمایت نماییم تا با کسب حرفه و شغل، بعد از آزادی نیز شغلش را ادامه دهد.

رئیس سازمان زندان ها در این سرکشی علاوه بر بررسی اشتغال نشسته مددجویان، در کلاس های حرفه آموزی و کارگاه های اشتغال مستقر در زندان مرکزی یزد همچون کارگاه حکاکی، چرم دوزی، تسبیح سازی، تولید صنایع و محصولات چوبی، فیروزه کوبی و قلم زنی روی مس، پرورش ماهی های تزیینی، کارگاه پیکرتراشی احجام چوبی سنتی، کارگاه قالیبافی، کلاس آموزش تاسیسات، تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی، صنایع چوب، کارگاه خیاطی، کلاس آموزش برق و … نیز حضور یافت.

منبع:

1401/05/02
23:02:36
0.0 / 5
138
تگهای خبر: اینترنت , حقوق , زندان , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل مدافع

بررسی وکیلها

کانون وکلا

مدافع
کانون وکلا

محکمه

دادگستری