با دستور رئیس كل دادگستری تهران

پرونده کینگ مانی به مجتمع ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی ارجاع شد

پرونده کینگ مانی به مجتمع ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی ارجاع شد به گزارش آی وکیل به دنبال دستور رئیس کل دادگستری استان تهران پرونده کثیرالشاکی معروف به «کینگ مانی» جهت رسیدگی به یکی از شعب مجتمع قضایی ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی ارجاع شد.به گزارش آی وکیل به نقل از قوه قضاییه، در برنامه ملاقات مردمی اخیر مسؤلان قضایی استان تهران، تعدادی از شکات پرونده کثیرالشاکی معروف به «کینگ مانی» با علی القاصی رئیس کل دادگستری استان تهران دیدار کردند.

در جریان این دیدار، شکات پرونده «کینگ مانی» با تقدیر از اقدامات و سرعت عمل مجموعه قضایی استان تهران در رسیدگی به این پرونده، از رئیس کل دادگستری استان تهران درخواست نمودند تا در صورت وجود امکان قانونی در ارجاع این پرونده به یکی از شعب ویژه مبارزه با مفاسد و جرایم اقتصادی تسریع شود.

شکات پرونده همینطور در بخش دیگری از سخنان خود از رئیس کل دادگستری استان تهران درخواست نمودند تا در فرآیند شناسایی و تعیین تکلیف اموال تسریع صورت گیرد.

القاصی در همین زمینه ضمن تماس با حجت بهشتی، سرپرست مجتمع قضایی ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی دستور داد تا در اسرع وقت پرونده کثیرالشاکی معروف به «کینگ مانی» به منظور رسیدگی به یکی از شعب ویژه مبارزه با مفاسد و جرایم اقتصادی ارجاع شود.

رئیس کل دادگستری استان تهران همینطور خطاب به سرپرست مجتمع قضایی ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی تصریح کرد تا در اسرع وقت نسبت به شناسایی و تعیین تکلیف اموال متهمان در قالب قوانین و مقررات اقدام گردد.

در پی دستور رئیس کل دادگستری استان تهران، پرونده کثیرالشاکی «کینگ مانی» جهت رسیدگی به یکی از شعب ویژه مبارزه با مفاسد و جرایم اقتصادی ارجاع شد.

پرونده معروف به «کینگ مانی» از پرونده های کثیرالشاکی است که ۴ هزار شاکی دارد و حدود ۴ هزار میلیارد تومان مورد ادعای شکات پرونده قرار دارد. افترا متهمان این پرونده اختلال عمده در نظام اقتصادی از راه عرضه رمز ارز مجعول منجر به کلاهبرداری شبکه ای است که با قرار جلب دادرسی و برای ۸ متهم اصلی آن کیفر خواست صادر گردیده است.

منبع:

1401/05/09
13:14:05
0.0 / 5
95
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکالتنامه
وکیل ماهر

وکلا

دادگاه

استخدام وکیل

کانون وکلای ایران

وکیل قانونی