قائم مقام سازمان بازرسی كل كشور خواستار شد

راه اندازی بانک اطلاعاتی نیروهای متخصص و کارآمد در فارس برای شناسایی گلوگاه های فساد

راه اندازی بانک اطلاعاتی نیروهای متخصص و کارآمد در فارس برای شناسایی گلوگاه های فساد به گزارش آی وکیل قائم مقام سازمان بازرسی کل کشور خواهان راه اندازی بانک اطلاعاتی نیروهای متخصص و کارآمد علمی و اجرایی در استان فارس برای شناسایی صدمه ها در حوزه فساد شد.به گزارش آی وکیل به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، احمد رحمانیان در جمع بازرسان و کارکنان بازرسی استان فارس ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا، امام حسین (ع) با تکیه بر این که رویکرد سازمان بازرسی پرداختن به مسائل کلان است؛ از بازرسی کل استان فارس خواست توجه به شناسایی گلوگاه های فساد را در دستور کار خود قرار دهد و اظهار داشت: در بازرسی ها باید ابتدا به سراغ مسائل کلان و اصلی رفت و سپس به مبحث جزئی ورود کرد.

وی بر ضرورت صدمه شناسی مشکلات و موضوعات مهم استان از جانب بازرسی تصریح کرد و خواهان تدوین برنامه ای مبتنی بر رفع صدمه ها و مشکلات فارس شد.

قائم مقام سازمان بازرسی کل کشور اظهار داشت: باید پیگیری اجرای منویات رهبر معظم انقلاب، سیاست ها و دیدگاه های رئیس قوه قضاییه و رئیس سازمان بازرسی در دستور کار قرار گیرد و به جد پیگیری شود.

رحمانیان ضمن اشاره به تاکیدات رئیس سازمان در خصوص توجه ویژه به موضوعات کلان، خطاب به بازرسان یادآور شد؛ هنگام بازرسی ها قوانین و مقررات در رابطه با دستگاههای مربوطه را مطالعه و با اطلاعات کافی به موضوعات ورود کنید.

وی بر ضرورت استفاده از نقطه نظرات نخبگان با اولویت پیشگیری تصریح کرد و از بازرس کل استان فارس خواست با استفاده از نقطه نظرات نخبگان و افراد متخصص موضوعات مهم و اثرگذار استان را شناسایی و پیگیری کند.

قائم مقام سازمان بازرسی کل کشور همینطور خواهان راه اندازی بانک اطلاعاتی از نیروهای متخصص و کارآمد علمی و اجرایی در استان شد و تصریح کرد: با راه اندازی این بانک میتوان در مواقع ضرورت از کمک های فکری و نقطه نظرات این افراد بهره برد.

رحمانیان در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به شناسایی گلوگاه های فساد در استان فارس بیان نمود: در این خصوص لازم است بازرسی کل استان شاخصهای ابلاغی مورد نظر سازمان بازرسی را در دستور کار قرار دهد و با شناسایی این گلوگاه ها نسبت به مسدود کردن آنها تا آخر سال اقدام نماید.

وی با اشاره به اینکه شیراز قطب الکترونیک کشور است پیشنهاد کرد که این استان بعنوان استان پایلوت با همکاری و هماهنگی حوزه فناوری سازمان بازرسی امر نظارت الکترونیک در تمامی دستگاههای مشمول بازرسی را محقق و اجراکند.
1401/05/17
22:29:45
0.0 / 5
198
تگهای خبر: اثر , تخصص , سازمان , قوه قضاییه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

استخدام وکیل
استخدام وکالت

وکیل ماهر

وکالتی

محکمه

محکمه

حقوقدان