دادستان عمومی و انقلاب مركز لرستان:

قاتل شهید رحمان پوردهقان به دار مجازات آویخته شد

قاتل شهید رحمان پوردهقان به دار مجازات آویخته شد آی وکیل: لرستان دادستان عمومی و انقلاب مرکز لرستان از اجرای حکم اعدام قاتل سرگرد شهید رحمان پور دهقان در خرم آباد آگاهی داد.


داریوش شاهون وند امروز ۲۶ اسفندماه اظهار داشت: در پی شهادت سرگرد رحمان پور دهقان جمعی انتظامی خرم آباد در حین انجام وظیفه به وسیله سلاح جنگی و بعد از انجام تشریفات قانونی بوسیله مراجع قضایی و تائید دیوان عالی کل کشور، سحرگاه امروز، پنجشنبه ۲۵ اسفندماه حکم قصاص اجرا شد.
وی اشاره کرد: از جرائم این فرد مباشرت در قتل عمدی شهید پور دهقان به وسیله سلاح جنگی و بی نظمی در نظم عمومی بوسیله ایجاد درگیری و تیراندازی با سلاح جنگی، حمل و نگهداری سلاح جنگی و مهمات، قدرت نمایی با سلاح گرم جنگی، تخریب عمدی خودرو پلیس و شرکت در منازعه دسته جمعی منجر به لطمه بدنی عمدی بوده است.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز لرستان با اعلان اینکه بلافاصله بعد از وقوع قتل، رسیدگی سریع به این پرونده در دستور کار دستگاه قضایی قرار گرفت اضافه کرد: در نهایت بعد از طی کلیه مراحل قانونی، عامل قتل شهید پور دهقان سحرگاه امروز در محل زندان مرکزی خرم آباد و با تشریفات شرعی و قانونی اجرا شد.
شاهون وند با هشدار به افراد مخل امنیت اظهار داشت: افرادی که به هر نحو بخواهند امنیت و آسایش مردم را مورد خدشه قرار دهند بدانند ضمن برخورد قاطعانه دستگاه قضایی، اشد مجازات برای اینگونه مجرمان در نظر گرفته خواهد شد.
منبع:

1401/12/27
08:26:14
0.0 / 5
418
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده