فرار یک زندانی تایید شد

فرار یک زندانی تایید شد به گزارش آی وکیل، تسنیم نوشت: علیرضا شهمیری که همچون زندانیان مالی است با دستور پزشک به مراکز درمانی خارج از زندان اعزام شده بود که با بهره گیری از غفلت مأموران همراه، موفق به فرار شد.سازمان زندان ها با انتشار اطلاعیه ای فرار یک زندانی محکوم مالی با عنوان "شهمیری" را تأیید کرد.

سازمان زندان ها اعلام نمود: "زندانی شهمیری، بر طبق دستور پزشک به مراکز درمانی خارج از زندان اعزام شد و با بهره گیری از غفلت مأموران همراه، موفق به فرار شده است. مأموران متخلف نیز به سبب کوتاهی در انجام وظیفه تحت پیگرد قانونی و در بازداشت به سر می برند."

در این اطلاعیه همین طور تاکید شده است که رسانه های معاند با انتشار اخبار کذب درباره ی علیرضا شهمیری، قصد تحریف و بر هم زدن افکار عمومی را دارند.

شهمیری، متهم پرونده مالی است که رسانه های فارسی زبان خارج نشین در یک داستان سرایی اعلام نمودند که شهمیری طی یک برنامه تعیین شده و با هماهنگی با یکی از مسئولان زندان اوین موفق به فرار شده است.

گفته می شود؛ علیرضا شهمیری روز دوشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۲ برای مداوای دندان به دندان پزشکی اعزام می شود و با فریب مأمور همراهش موفق به فرار می شود.

او از متهمان اقتصادیست که سال ۱۳۹۲ به بهتان بی نظمی عمده و کلان در نظام اقتصادی بوسیله قاچاق ارز بازداشت شد. او همین طور به پرداخت ۵۰۰ میلیارد تومان جریمه نقدی هم محکوم شده بود.

۴۷۲۳۶منبع:

1402/06/26
09:08:37
0.0 / 5
305
تگهای خبر: اوین , بازداشت , پرونده , تخلف
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده