دبیر ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی كشور:

هنوز پرونده ای در مورد تخلفات انتخاباتی تشکیل نشده است

هنوز پرونده ای در مورد تخلفات انتخاباتی تشکیل نشده است به گزارش آی وکیل، معاون اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم قوه قضاییه و دبیر ستاد مرکزی پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی کشور اظهار داشت: هنوز پرونده ای در مورد تخلفات انتخاباتی تشکیل نشده و امیدواریم پرونده ای هم تشکیل نشود.


اصغر جهانگیر در گفت و گو با ایسنا، در رابطه با جلسات ستاد مرکزی پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی کشور و این که آیا تابحال پرونده ای در مورد جرایم انتخاباتی تشکیل شده است؟ اظهار داشت: تابحال سه جلسه از جلسات ستاد مرکزی پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی کشور به ریاست دادستان کل برگزار شده است. در این جلسات با حضور همه نهادهای مختلف مسایل پیشگیرانه را مطرح کردیم که چه کار نماییم از تخلفات انتخاباتی بکاهیم. فضای عادلانه ای برای همه کاندیداها هم پیشبینی شده است.
وی ادامه داد: ستادهای استانی با نگاه پیشگیری، تذکر و اخطار در استان ها راه اندازی شده اند و جلسات مختلفی را برگزار کرده اند و بیشتر از هزار جلسه در این خصوص برگزار شده است.
جهانگیر خطاب به کاندیداها اظهار داشت: باید کسانی که در زمینه انتخابات می خواهند وارد شوند و به شکلی خویش را در معرض رقابت با دیگران قرار دهند، اجرای اصول و احترام به قوانین و مقررات را مدنظر داشته باشند و از تخریب کاندیداها، شایعه سازی و سیاه نمایی که می تواند فضای مورد درخواست دشمنان باشد، پرهیز کنند.
جهانگیر در انتها اظهار داشت: هنوز پرونده ای در مورد جرایم انتخاباتی گزارش نشده است و امیدواریم پرونده ای تشکیل نشود؛ بلکه اقدامات پیشگیرانه بتواند فضای سالم و مناسب را برای انتخابات اسفندماه فراهم آورد.1402/09/05
09:17:24
0.0 / 5
196
تگهای خبر: پرونده , تخلف , دادستان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری