قاچاقچی لوبیا سفید جریمه شد

قاچاقچی لوبیا سفید جریمه شد به گزارش آی وکیل، مدیرکل تعزیرات حکومتی کرمانشاه از رسیدگی به یک پرونده قاچاق ۱۵ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم لوبیای سفید اطلاع داد.به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، قهرمان شاهی اظهار داشت: پرونده قاچاق ۱۵ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم لوبیای سفید به ارزش هفت میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال در شعبه اول رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان قصر شیرین رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی کرمانشاه اضافه کرد: شعبه با عنایت به محتویات پرونده و به علت عرضه ندادن مدارک گمرکی، متهم ردیف اول را علاوه بر ضبط کالای کشف شده به پرداخت هفت میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال جزای نقدی معادل ارزش کالا محکوم نمود.

وی افزود: همینطور شعبه متهم ردیف دوم را برای مباشرت در قاچاق کالا به پرداخت هفت میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال جریمه و همینطور هفت میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال معادل ارزش کالا به جای ارزش وسیله نقلیه محکوم نمود و در مجموع متهمان به پرداخت ۲۲ میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی، شاهی در انتها اظهار داشت: ماموران گروهان هنگ مرزی خسروی هنگام بازرسی از یک دستگاه کامیون کشف و ضبط پرونده این تخلف را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

منبع:

1402/11/15
22:47:11
0.0 / 5
191
تگهای خبر: پرونده , تخلف , سازمان , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری