سند تحول در قوه قضاییه در تلویزیون بررسی می شود

سند تحول در قوه قضاییه در تلویزیون بررسی می شود تهیه کننده برنامه «نگاه یک»، از بررسی «سند تحول در قوه قضاییه» در برنامه این هفته آگاهی داد.


به گزارش آی وکیل به نقل از روابط عمومی شبکه یک، حسن نهضت، تهیه کننده برنامه «نگاه یک»، اظهار داشت: «سند تحول در قوه قضاییه» که موضوع مهم این روزهای قوه قضاییه است و در صورت تحقق، تاثیر مهمی در زندگی مردم و اجتماع خواهد داشت، در برنامه امشب «نگاه یک» به صورت ویژه بررسی می شود.
تهیه کننده برنامه «نگاه یک» با اعلان اینکه رسیدگی به تظلمات و احیای حقوق عامه و گسترش عدل و آزادی های مشروع، مهمترین مطالبات مردم از قوه قضاییه است و مقرر است در سند تحول، مورد توجه و بازبینی قرار بگیرد، اضافه کرد: به همین علت و با هدف بررسی هرچه بهتر تصمیم قوه قضاییه برای تحول در این قوه، از حجت الاسلام اژه ای، معاون اول قوه قضاییه، خواسته ایم تا در برنامه زنده «نگاه یک»، دراین زمینه با مردم صحبت کند.
وی ادامه داد: در برنامه امشب، مهدی مهدی قلی (مجری برنامه)، از حجت الاسلام اژه ای می خواهد درباره وظیفه قوه قضاییه در نظارت بر اجرای صحیح قوانین و کشف جرم و مجازات مجرمین طبق قوانین مدون اسلامی، بیشتر صحبت کند.

برنامه «نگاه یک» کاری از گروه سیاسی شبکه یک سیماست که با تهیه کنندگی حسن نهضت و اجرای مهدی مهدی قلی شنبه ها با بررسی مهمترین موضوع روز جامعه به صورت زنده پخش می شود.1399/10/20
14:29:10
0.0 / 5
214
تگهای خبر: جامعه , حقوق , سند , قوه قضاییه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری