نماینده سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس:

۶۰ واحد تولیدی سمنان در تملك بانك ها هستند

۶۰ واحد تولیدی سمنان در تملك بانك ها هستند به گزارش آی وکیل نماینده سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس با اشاره به اینکه رفع تملک بانک ها یکی از مطالبات مهم مردم منطقه سمنان از دستگاه قضایی است، اظهار داشت: ۶۰ واحد تولیدی سمنان در تملک بانک ها هستند.به گزارش آی وکیل به نقل از مهر، عباس گلرو بامداد پنج شنبه در نشست شورای اداری استان سمنان که با حضور آیت الله رئیسی در دادگستری مرکز استان برگزار شد ضمن بیان اینکه مبارزه با فساد راه نجات ایران اسلامی است و بنابراین باید قدردان کسانی باشیم که در این راه کار می کنند، بیان نمود: مطالبات مردم در حوزه فساد به واقع به جا و درست است.
وی درباره مسائل حوزه انتخابیه سمنان، مهدی شهر و سرخه نیز، ابراز کرد: بازگشایی گره غائله کاروانسرای میدان سعدی سمنان می تواند در مردم ایجاد امید کند تا فضای بازی در مرکز شهر را شاهد باشیم که می خواهیم این مورد در مسافرت آیت الله رئیسی بررسی شود.
نماینده سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس از احیای دادسرای مهدی شهر بعنوان یکی دیگر از مطالبات مردمی اطلاع داد و اظهار داشت: تکمیل ساختمان دادگاه سرخه از دیگر اقداماتی است که می بایست صورت گیرد.
گلرو با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید نمودند که بانک ها حق تملک واحدهای تولیدی را ندارند، اظهار داشت: ۵۸ تا ۶۰ واحد تولیدی سمنان امروز در تملک بانک ها هستند و این امر باید بررسی شود.
وی اضافه کرد: پروژه انتقال آب دریای خزر و دانشگاه فرزانگان خواهران که متأسفانه وزارت علوم آنرا به همراه ۱۴ دانشگاه دیگر می خواهد در مرکز ادغام کند و این امر بر خلاف برنامه ششم توسعه است، همچون دیگر مطالبات مردم سمنان است.

1399/11/02
23:36:37
0.0 / 5
307
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

استخدام وکیل

توکیل

خانواده

قانونی وکیل

وکالت ماهر

وکلا

وکیل قانونی