بر اساس اعلام نماینده تهران در مجلس؛

پرونده نیشكر هفت تپه پای استاندار سابق خوزستان را به دادسرا كشاند

پرونده نیشكر هفت تپه پای استاندار سابق خوزستان را به دادسرا كشاند سرانجام همان گونه که قابل پیشبینی بود، بر مبنای اعلام نماینده تهران در مجلس، پای استاندار خوزستان در ماجرای نیشکر هفت تپه به دادسرا کشیده شد.به گزارش آی وکیل به نقل از مهر، روند خصوصی سازی شرکت نیشکر هفت تپه و ماجرای اعتصاب و اعتراض کارگران آن به شرایط کاری خود همچنان محل بروز اتفاقات جدیدی است.
مالکان این شرکت در دادگاه در حال دفاع از اتهامات خود در زمینه مسائل ارزی هستند و در همان زمان پای استاندار خوزستان به این پرونده کلان باز شد.
غلامرضا شریعتی در مقام دفاع از افترا وارده صرفا به جمله «ماه پشت ابر نمی ماند» بسنده کرد ولی همان گونه که این خبرگزاری پیش از این هم عنوان کرده بود، شریعتی در صورت خروج از استانداری خوزستان احتمالاً باید در دادگاه پاسخگوی اتهامات خود باشد.
در همین زمینه و در جدید ترین اتفاق پرونده شرکت نیشکر هفت تپه، احمد نادری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در حساب کاربری خود در شبکه های اجتماعی نوشت: «خبرها از آن حکایت می کند که پرونده شریعتی استاندار سابق خوزستان به افترا اعمال نفوذ در پرونده ابر متهم ارزی و مالک ‎هفت تپه (اسد بیگی)؛ این هفته در دستگاه قضائی به جریان افتاد. ایشان در راهروهای دادسرا و پشت در اتاق بازجو مشاهده شده است».


منبع:

1399/12/13
14:09:30
0.0 / 5
172
تگهای خبر: پرونده , دادسرا , دادگاه , سند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده