بازدید هیئتی از سازمان بازرسی کل کشور بر نحوه خدمات رسانی به مراجعین در بیمارستان میلاد

بازدید هیئتی از سازمان بازرسی کل کشور بر نحوه خدمات رسانی به مراجعین در بیمارستان میلاد به گزارش آی وکیل هیئتی متشکل از بازرس امور بهداشت و درمان و بازرس امور تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور از نحوه خدمات رسانی به مراجعان در بیمارستان میلاد تهران بازدید و نظارت کردند.به گزارش آی وکیل به نقل از بازرسی کل کشور، ایروان مسعودی اصل بازرس کل امور بهداشت و درمان و علی یوسف نژاد بازرس کل امور تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیئت همراه در جهت بررسی عملکرد دستگاههای اجرایی و شناسایی عوامل معطل ماندن مردم در ادارات و سازمان ها از بیمارستان میلاد تهران بازدید کردند.

هیئت بازرسی مزبور از بخش های مختلف اورژانس و آی سی یو مختص بیماران مبتلا به کرونا، تجهیزات پزشکی و اورژانس صحرایی این بیمارستان که متعلق به بستری سرپایی بیماران کرونایی است بازدید و بر نحوه خدمات رسانی در این بخش های بیمارستان نظارت کردند.

پس از این بازدید در جلسه ای با حضور مدیران ارشد بیمارستان میلاد و هیئت بازرسی اهم مشکلات در خدمات رسانی به مراجعین بررسی گردید.

چندی پیش حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای به سازمان بازرسی کل کشور مأموریت داد با عوامل معطل ماندن مردم در ادارات و کسانی که چوب لای چرخ می گذارند و یا خدماتشان با فساد همراه می باشد، رسیدگی کند.

منبع:

1400/05/10
13:20:26
0.0 / 5
6048
تگهای خبر: خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده