معاون پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه مطرح كرد؛

لزوم تعریف ساختار ثابت در حوزه استارت آپ ها

لزوم تعریف ساختار ثابت در حوزه استارت آپ ها به گزارش آی وکیل معاون جلوگیری از وقوع جرم قوه قضاییه اظهار داشت: لازم است ساختار ثابتی در حوزه استارت آپ ها تعریف شود و معاونت نقش واسطه را بین شرکتهای استارت آپی و دیگر نهادها ایفا کند.به گزارش آی وکیل به نقل از مهر، علی غلامی در ابتدای سخنان خود اظهار داشت: استفاده از ایده دیگران پیش از این که یک سفارش دینی باشد، اقتضای عقل است. وقتی افرادی کاری را در یک بازه زمانی طولانی انجام داده اند و نکاتی را می توانند تذکر دهند که امکان دارد ما هیچ وقت به آنها پی نبریم، بنابراین شرط عقل است که از این فرصت بی نظیر استفاده گردد.
معاون جلوگیری از وقوع جرم قوه قضائیه اظهار داشت: جرم همیشه از مجرمان یک قدم عقب تر است و چون با گستره جرم و سرعت به روز شدن آنها مواجه ایم، جلوگیری از آنها برای یک معاونت سخت و ناممکن است. وقتی که کسی با تجربه چندین ساله در رویارویی با جرایم مختلف می تواند به ما کمک نماید و از ما جلوتر است، باید از این فرد استفاده نمود.
غلامی به مسائل و مشکلات مطرح شده در حوزه استارتاپ ها پاسخ داد و اظهار داشت: خیلی از مشکلات مطرح شده در حوزه استارت آپ ها به علت تازه بودن این حوزه بوده و امری طبیعی است و پیشنهاد می کنم که مسائل اصلی احصاء شود تا با هم اندیشی و با استفاده از این معاونت برطرف شود.
وی پیشنهاد داد: بهتر است ساختار ثابتی تعریف شود که بر مبنای آن ویترین ایده ها راه اندازی شود و معاونت نقش واسطه را بین شرکتهای استارت آپی و دیگر نهادها و سازمان ها در برآورده کردن نیازهای آنها ایفا کند. معاون جلوگیری از وقوع جرم قوه قضائیه ساختار ثابت را مقدمه فعالیتهای بعدی دانست و اظهار داشت: وقتی این ساختار شکل بگیرد و رسمیت پیدا کند و ماهیت حقوقی شرکت ها تثبیت و تأیید شود، میتوان برای سایر مسائل رایزنی نمود.


منبع:

1400/05/14
11:12:32
0.0 / 5
253
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل مدافع

بررسی وکیلها

کانون وکلا

مدافع
کانون وکلا

محکمه

دادگستری