رئیس سازمان ثبت اسناد و املاك كشور تاكید كرد

کاهش امکان جعل با عرضه تمامی خدمات ثبتی بر مبنای سامانه ثنا

کاهش امکان جعل با عرضه تمامی خدمات ثبتی بر مبنای سامانه ثنا رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جریان بازدید از اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری تصریح کرد که با عرضه خدمات ثبتی بر مبنای سامانه ثنا و تطبیق با امضای الکترونیکی فرد، امکان جعل کاسته می شود.


به گزارش آی وکیل به نقل از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، حسن بابایی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به صورت از پیش اعلام نشده، به همراه معاونین و مدیران کل ستادی از اداره کل ثبت شرکت ها و مؤسسات غیرتجاری بازدید کرد.
وی بعد از بازدید از بخش های مختلف و استماع صحبت های کارکنان این اداره به ارزیابی وضع موجود پرداخت.
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جریان این بازدید خطاب به کارکنان و مدیران اداره کل ثبت شرکت ها با اشاره به اینکه مدیران ثبت شرکت ها باید تحول گرا، جهادی و جوان باشند، بر ضرورت استفاده از تجارب کارکنان باسابقه تصریح کرد.
بابایی تکریم ارباب رجوع و همکاران را امری مهم دانست و بر الکترونیکی و هوشمندسازی فرایندها در اداره ثبت شرکت ها با هدف به حداقل رساندن رجوع حضوری متقاضی تصریح کرد.
او همینطور از تشکیل کارگروه هایی با حضور کارشناسان مربوطه به منظور کاهش مراجعات حضوری و افزایش خدمات الکترونیک اطلاع داد.
بابائی خاطرنشان کرد: با عرضه تمامی خدمات ثبتی برپایه سامانه ثنا و تطبیق با امضای الکترونیکی فرد، امکان جعل کاسته می شود.
ازاین رو گزارش، کشاورز مدیر کل ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری هم در جریان این بازدید به عرضه آمار و عملکرد این اداره کل پرداخت.
در انتها هم از برخی از کارشناسان اداره کل ثبت شرکت ها تقدیر به عمل آمد.
منبع:

1400/09/02
23:42:02
0.0 / 5
67
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری