امكان تشكیل پرونده ترك فعل برای علوم پزشكی گرگان؛

ضرب الاجل دستگاه قضا به دانشگاه علوم پزشکی

ضرب الاجل دستگاه قضا به دانشگاه علوم پزشکی به گزارش آی وکیل گلستان رئیس کل دادگستری استان گلستان با عرضه مهلت ۷ روزه به دانشگاه علوم پزشکی جهت راه اندازی مرکز آنژیو گرافی در گنبدکاووس، اظهار داشت: در صورت عدم راه اندازی پرونده ترک فعل برای مدیران مرتبط تشکیل خواهد شد.


حیدرآسیابی در گفت و گو با ایسنا ضمن اشاره به این که توسعه متوازن و عدالت اجتماعی حکم می کند امکانات استان به صورت عادلانه در سراسر استان گسترده شود، اظهار نمود: امروز در حوزه درمانی مردم شرق استان گلستان نیازمند مرکز آنژیوگرافی هستند تا مسافت طولانی را تا گرگان و کردکوی طی نکنند.
وی با اشاره به اینکه مرکز آنژیوگرافی گنبدکاووس مدتهاست از حیث فضای فیزیکی و تجهیزات آمادگی کامل پذیرش بیماران را دارد، اضافه کرد: متاسفانه باوجود همه این امکانات درب این مرکز همچنان به روی بیماران قلبی بسته است و این عزیزان باید برای انجام آنژیوگرافی به مرکز و غرب استان عزیمت کنند.
رئیس کل دادگستری استان گلستان با تکیه بر این که بعد از بازدید میدانی از مرکز آنژیوگرافی گنبدکاووس به مسؤلان دانشگاه علوم پزشکی استان به منظور راه اندازی این مرکز یک هفته فرصت دادیم، تصریح کرد: مسؤلان و متولیان این حوزه موظف می باشند تمامی ظرفیت های خویش را جهت راه اندازی این مرکز به کار بگیرند.
آسیابی حوزه سلامت و درمان را یکی از مصادیق بارز حقوق عامه دانست و افزود: با عنایت به این که پیش از این هم بارها جهت راه اندازی این مرکز به دانشگاه علوم پزشکی مهلت داده بودیم این آخرین مهلت در اختیار آنهاست و باید در این یک هفته مشکلات و موانع راه اندازی برطرف شود.
وی با اشاره به اینکه اگر بعد از مهلت تعیین شده این مرکز بازگشایی نشود، دادستان مرکز استان مأموریت دارد علت را بررسی و برای مسؤلان درمانی به افترا ترک فعل پرونده تشکیل دهد، خاطرنشان کرد: درصد قابل توجهی از بیماران قلبی گلستان در ارتباط با شرق استان هستند که اگر بخواهند از خدمات آنژیوگرافی بهره مند شوند باید به مرکز استان یعنی گرگان و یا بیمارستان امیرالمومنین (ع) در کردکوی رجوع کنند که زمان بر و هزینه بر است و می تواند به قیمت جان بیماران تمام شود.
منبع:

1400/10/12
13:34:22
0.0 / 5
262
تگهای خبر: پرونده , حقوق , خدمات , دادستان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری