ملاقات مردمی رئیس کل دادگستری تهران

ملاقات مردمی رئیس کل دادگستری تهران آی وکیل: رئیس کل و سایر مسؤلان قضایی دادگستری استان تهران در جریان سومین ملاقات مردمی خود با ۲۵۰ نفر از مراجعان ملاقات کردند و ضمن استماع مشکلات حقوقی و قضایی آنان، دستورات لازم را جهت رسیدگی صادر کردند.به گزارش آی وکیل به نقل از قوه قضاییه، سومین دیدار مردمی علی القاصی مهر، رئیس کل و سایر مسؤلان قضایی دادگستری استان تهران در سالن ولایت مجتمع قضایی امام خمینی (ره) برگزار شد.

در این دیدار که با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد، رئیس کل و سایر مسؤلان قضایی دادگستری استان تهران به درخواست های حقوقی و قضایی ۲۵۰ نفر از مراجعان رسیدگی کردند.

علی القاصی مهر به صورت چهره به چهره با مراجعان دیدار و ضمن استماع مشکلات و در خواست های مراجعان، دستورات مقتضی را در جهت رفع مشکلات آنان صادر کرد.

درخواست اعمال ماده ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری، رسیدگی مجدد به پرونده هایی که رای آنها قطعی شده و درخواست مرخصی، عفو و آزادی مشروط برای زندانیان اهم درخواست های مطرح شده از جانب مراجعان در ملاقات با رئیس کل و مسئولین قضایی دادگستری استان تهران بود.

مسعود ستایشی قائم مقام دادگستری، یحیی جعفری رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب، حاجی پور معاون قضایی و معاون نظارت و پیگیری، نعمت الله بهروزی سرپرست معاونت حقوقی، عبادالله میرزایی مطلق معاون قضایی رئیس کل و دبیر کمیسیون عفو تخفیف و تبدیل مجازات، عباس ذاقلی معاون قضایی و سرپرست دادگاه های تجدید نظر، جواهری معاون قضایی و سرپرست دادگاه های کیفری یک استان تهران و سید عباس حسینی معاون قضایی دادستان تهران با مراجعان ملاقات و ضمن بررسی درخواست ها دستورات لازم را در جهت رفع مشکلات آنها و در قالب قانون صادر کردند.

واحد ملاقات مردمی دادگستری استان تهران در طول هفته به پاسخگویی و دریافت مکاتبات و درخواست های مراجعان می پردازد و با تعیین وقت و دعوت از مراجعان به صورت ارسال پیامک نشست های دیدار مردمی را به صورت هفتگی و در جهت پاسخگویی به مراجعان برگزار می نماید.

منبع:

1400/10/22
12:17:05
0.0 / 5
293
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده