آمادگی پزشکی قانونی برای چهارشنبه آخر سال

آمادگی پزشکی قانونی برای چهارشنبه آخر سال به گزارش آی وکیل مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران، از آمادگی مراکز این اداره کل برای پذیرش مصدومان احتمالی چهارشنبه آخرسال خبرداد.به گزارش آی وکیل به نقل از روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان تهران مهدی فروزش اظهار داشت: همه مراکز پزشکی قانونی استان در ساعات اداری و واحد کشیک عصر واقع در پارک شهر در این اداره کل، آماده پذیرش مصدومان و صدمه دیدگان حوادث چهارشنبه آخر سال هستند.

وی اظهار داشت: امیدواریم با تمهیدات دستگاههای ذیربط، سال جاری شاهد حوادث کمتری در چهارشنبه آخر سال باشیم و حوادث احتمالی منجر به فوت کسی نشود ولیکن مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی این اداره کل واقع در کهریزک برای پذیرش و رسیدگی به موارد فوت احتمالی حوادث آمادگی کامل دارد.

مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران اضافه کرد: با عنایت به این که اغلب حوادث در ارتباط با چهارشنبه آخر سال در ساعات غیر اداری رخ می دهد شهروندان می توانند با در دست داشتن نامه از مراجع قضایی و کلانتری ها به واحد کشیک عصر و شب پزشکی قانونی استان تهران به نشانی خیابان بهشت، ضلع جنوبی پارک شهر، کوچه معراج رجوع کنند.

فروزش اظهار داشت: با عنایت به این که خطرات این روز بیشتر متوجه کودکان و نوجوانان است به والدین سفارش می شود تا برای حفظ سلامت فرزندان خود مراقبت و نظارت بیشتری بر آنها داشته باشند و مواد آتش زا را از دسترس آنها دور کنند.

وی همینطور سفارش کرد در صورت بروز هرگونه حادثه ای ضمن حفظ خونسردی، کودکان و افراد مسن را از محل حادثه دور و به جای امن منتقل کنند و در اسرع وقت با مراکز درمانی و امدادی تماس بگیرند.

منبع:

1400/12/23
12:42:29
0.0 / 5
246
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکالت ماهر

موکل
وکالت قانونی

وکالتی

وکالت ماهر

محکمه

کانون وکلا