رئیس كل دادگستری فارس:

قاتل شهید رنجبر ۲۴ اردیبهشت باردیگر محاکمه می شود

قاتل شهید رنجبر ۲۴ اردیبهشت باردیگر محاکمه می شود به گزارش آی وکیل فارس رئیس کل دادگستری فارس اظهار داشت: برای پرونده قاتل شهید رنجبر در روز ۲۴ اردیبهشت وقت رسیدگی مجدد در نظر گرفته شده است؛ این اتفاق به دستور دیوان عالی انجام می شود.


حجت الاسلام سید کاظم موسوی ضمن اشاره به آخرین روند رسیدگی به پرونده قاتل شهید رنجبر بیان نمود: پرونده قاتل شهید رنجبر در استان فارس رسیدگی و حکم قصاص صادر شد.
به نقل از دادگستری فارس، موسوی افزود: این پرونده با اعتراض وکیل محکوم، به شعبه ۲ دیوان عالی کشور ارسال شد. وکیل متهم اعتراض داشت که شاید متهم گرفتار اختلالات روحی و روانی باشد و پرونده باید به هیئت کارشناسی پزشکی قانونی برود تا آنها هم نظرشان را بدهند.
رئیس کل دادگستری فارس افزود: نظر بدوی کارشناس پزشکی قانونی مبنی براین بود که متهم، هیچگونه اختلال روحی و روانی ندارد که پرونده با این علل، به استان فارس ارسال شد. شعبه دادگاه یک کیفری فارس باردیگر پرونده را به پزشکی قانونی ارسال کرد و هیئت پزشکی قانونی، این نکته را تایید نمود که متهم هیچ مشکل روحی و روانی عمده ای نداشته است.
موسوی تصریح کرد این پرونده در ۲۴ اردیبهشت مجدد رسیدگی می شود، گفت؛ دستور دیوان این بود که وقت رسیدگی مجدد برای این پرونده تعیین شود. امیدواریم در زمان مقرر، دادگاه برگزار و رسیدگی مجدد صورت گیرد.
منبع:

1401/02/18
15:30:29
0.0 / 5
247
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل مدافع

بررسی وکیلها

کانون وکلا

مدافع
کانون وکلا

محکمه

دادگستری