مدیركل زندان های لرستان:

توجه به خانواده زندانیان از اولویت های مهم و تأثیرگذار سازمان زندان ها است

توجه به خانواده زندانیان از اولویت های مهم و تأثیرگذار سازمان زندان ها است به گزارش آی وکیل لرستان مدیرکل زندان های لرستان اظهار داشت: توجه به خانواده زندانیان از اولویت های مهم و تأثیرگذار سازمان زندان ها است.


عبدالمجید کشوری در سرکشی و بازدید از خانواده زندانیان در نورآباد که امروز صورت گرفت، اظهار نمود: از اولویت های مهم و تأثیرگذار سازمان زندان ها توجه به خانواده زندانیان است که خوشبختانه با سامانه یکپارچه سازی، خانواده نیازمند زندانیان را شناسایی کرده و در راه رضایتمندی جامعه هدف گام های مؤثر مثبتی برداشته ایم.
وی خاطرنشان کرد: در خصوص توجه هرچه بیشتر به خانواده زندانیان در به حداقل رساندن صدمه های اجتماعی آنان باوجود تعطیلی دستگاههای دولتی در لرستان ضمن دیدار با ۵ خانواده زندانی در نورآباد لرستان، بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۸۰۰ هزارتویمان و مبلغ ۳۰۰ هزار تومان وجه نقد به خانواده های نیازمند زندانیان اهدا شد.
گفتنی است، در دیدار امروز اعضای خانواده زندانیان بدون واسطه با کشوری مدیرکل زندان های لرستان گفتگو کردند و مدیرکل زندان های لرستان به خانواده زندانیان برای تأمین کمک هزینه اجاره مسکن، خدمات درمانی و تهیه لوازم التحریر آنان قول مساعدت داد.
منبع:

1401/02/29
14:04:52
0.0 / 5
812
تگهای خبر: جامعه , خدمات , زندان , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده