دادستان كل كشور:

مالک متروپل اساسا فوت شده است

مالک متروپل اساسا فوت شده است به گزارش آی وکیل دادستان کل کشور اظهار داشت: مالک ساختمان تجاری - اداری متروپل اساسا فوت شده و جسد وی 24 ساعت بعد از وقوع حادثه کشف شده است.به گزارش آی وکیل به نقل از مهر، محمد جعفر منتظری ظهر چهارشنبه در حاشیه آئین تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب مرکز اصفهان درباب آخرین وضعیت پیگیری قضائی حادثه ریزش ساختمان متروپل در آبادان گفت: در ساعات اولیه وقوع این حادثه دستور دستگیری عاملان این حادثه صادر گردیده است که برخی از آنها دستگیر و تعدادی در تعقیب هستند.
وی با اعلان اینکه مسئولان حوزه شهری و نظام مهندسی، ناظران، مجری و مالک این ساختمان متهمان پرونده ساختمان متروپل آبان هستند، اضافه کرد: این افراد به وظایف خود رد تامین ایمنی ساختمان عمل نکرده اند که منجر به وقوع این اتفاق شده است.
دادستان کل کشور درباب تعدادی از اخبار ضد و نقیض در حوزه زنده بودن و یا مرگ حسین عبدالباقی مالک مجتمع تجاری اداری متروپل آبادان اضافه کرد: این فرد بطور قطع فوت کرده است و ۲۴ ساعت بعد از وقوع این حادثه جسد وی زیرآوار پیدا شد.
وی درباب ممانعت دستگاه قضا از تعطیلی واحدهای تولیدی در کشور نیز اظهار داشت: برای این امر ما در کنار دولت هستیم و همه حمایت های قضائی لازم را انجام خواهیم داد.
حجت الاسلام منتظری افزود: در حوزه اجرای طرح اصلاح اقتصادی در کشور نیز برخورد با متخلفان در اولویت است.منبع:

1401/03/05
23:16:45
0.0 / 5
233
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل مدافع

بررسی وکیلها

کانون وکلا

مدافع
کانون وکلا

محکمه

دادگستری