مهلت ثبت نام آزمون وکالت تمدید گردید

مهلت ثبت نام آزمون وکالت تمدید گردید مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون های وکلای دادگستری برای پذیرش سال ۱۴۰۰ اطلاع داد.


به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، علیرضا کریمیان با بیان این که تابحال بیشتر از ۵۹ هزار و ۴۰۰ نفر در آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون های وکلای دادگستری ثبت نام کردند، اظهار داشت: داوطلبان تا آخر روز یک شنبه ۱۵ خرداد ماه فرصت دارند با رجوع با سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت نام در این اقدام نمایند.
مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اینکه متقاضیان لازم است در مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام اقدام نمایند، اضافه کرد: با عنایت به اصلاحات اعلام شده مقرر شده است امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد شود ازاین رو متقاضیانی که قبلاً ثبت نام خویش را تکمیل و کد رهگیری دریافت کرده اند در صورت تمایل می توانند تا تاریخ ۱۵ خرداد ماه جاری نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.
کریمیان خاطرنشان کرد: اطلاعیه تکمیلی درباره اصلاحات آگهی پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون های وکلای دادگستری در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی https: //sanjesh.org انتشار یافته است و داوطلبان برای کسب اطلاعات لازم در این خصوص این اطلاعیه را به دقت مطالعه کنند.
به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، پیش ازاین، سازمان سنجش آموزش کشور امروز دوشنبه ۹ خرداد را بعنوان آخرین فرصت ثبت نام این آزمون اعلام نموده بود.
منبع:

1401/03/09
21:27:36
0.0 / 5
242
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری