مدیركل زندان های لرستان:

نباید به زندانی نگاهی مطرود از اجتماع داشت

نباید به زندانی نگاهی مطرود از اجتماع داشت لرستان مدیرکل زندان های لرستان اظهار داشت: نباید به زندانی نگاهی مطرود از اجتماع داشت وهمگی شامل مسئولین و مردم باید نسبت به بازپروری این افراد و کمک به خانواده آنان خودرا مکلف بدانیم.


عبدالمجید کشوری در مراسم اختتامیه مسابقات باستانی و پهلوانی زندانیان استان که با حضور تعدادی از مسئولین ورزشی و قضایی شهرستان بروجرد و زندانیان انجام شد با اشاره به گرامیداشت دهه کرامت اظهار نمود: فلسفه اصلی سازمان زندان ها اصلاح و تربیت زندانیان و بازگشت شرافتمندانه آنها به جامعه است.
وی ادامه داد: در زندان ها به پرورش جسم زندانی اهمیت ویژه ای داده می شود و تربیت بدنی در زندان های لرستان دارای جایگاه خاص و شناخته شده ای است.
کشوری عنوان کرد: در زندان های لرستان هرساله مسابقات پهلوانی و المپیاد ورزشی برگزار می گردد که این مهم با تعامل سازنده زندان ها و ادارات ورزش و جوانان استان صورت می پذیرد.
مدیرکل زندان های لرستان هدف از برگزاری مسابقات ورزشی در تمامی رشته ها سلامت جسم و روح زندانی برشمرد و اظهار داشت: با توجه به این که زندانیان از اوقات فراغت بیشتری نسبت به دیگر افراد برخوردار می باشند آنها را باید به تحرک بدنی و ورزشی تشویق کرد تا از فقر حرکتی آنها پیشگیری شود.
وی با اشاره به مسئولیت و وظیفه همگانی نسبت به زندانیان اضافه کرد: انسان ها در شرایطی ممکنست خطاهایی انجام دهند و هیچکس از این قاعده مستثنی و دارای مصونیت نیست پس نباید به زندانی نگاهی مطرود از اجتماع داشت وهمگی شامل مسئولین و مردم باید نسبت به بازپروری این افراد و کمک به خانواده آنان خودرا مکلف بدانیم.1401/03/21
22:05:38
0.0 / 5
306
تگهای خبر: جامعه , زندان , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده