جلال زاده:

نرسیدن بموقع دارو به بیماران ایرانی فقط یک مورد نقض حقوق بشر در ایران است

نرسیدن بموقع دارو به بیماران ایرانی فقط یک مورد نقض حقوق بشر در ایران است به گزارش آی وکیل رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به ملاقاتش با گزارشگر ویژه سازمان ملل در مورد ˮتاثیر منفی اقدامات یکجانبه قهرآمیز بر بهره مندی از حقوق بشرˮ اظهار داشت: نرسیدن دارو بموقع به بیماران ایرانی و تلف شدن این عزیزان، تنها یک مورد نقض حقوق بشر تحریم ها در ایران بوده است.


به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، وحید جلال زاده در سومین جلسه ستاد “هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی و بزرگداشت شهدای هفتم تیر” اظهار نمود: امروز ما با استاندارد دوگانه در قدرت بین المللی مواجه هستیم. زبان قدرت های بین المللی زور است. قدرت های امروز دنیا هر زمان که اراده می کنند، قوانین را زیرپا می گذارند.
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم با اعلان اینکه بیشترین نقض حقوق بشر از آنِ آمریکا است، اظهار داشت: آمریکا این نقض حقوق را هم در حق مردم و کشور خودش و هم در مقابل کشورهای دیگر انجام می دهد. جمعیت آمریکا ۵ درصد جمعیت کل دنیاست اما ۲۵ درصد زندانی های دنیا در زندان های آمریکا هستند. خشونت و ظلم مقابل لاتینی تبارها، زنان، سیاه پوست ها و… روزانه صورت می گیرد؛ اما آمریکا خودش را با رنگ و لعاب بعنوان حافظ و واضع حقوق بشر معرفی می کند.
نماینده مردم ارومیه در مجلس با اشاره به قانون “جنگ مقابل ترور” کشور آمریکا اظهار نمود: نزدیک به ۸۵ میلیون مردم دنیا از این قانون آمریکا خسارت دیدند. میلیونها نفر در همین افغانستان آواره شدند.
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به سفر و گزارش «آلنا دوهان»، گزارشگر ویژه سازمان ملل در مورد "تاثیر منفی اقدامات یکجانبه قهرآمیز بر بهره مندی از حقوق بشر" اظهار داشت: من با ایشان ملاقات داشتم. تنها یک مورد نقض حقوق بشر تحریم ها در ایران نرسیدن دارو بموقع به بیماران ایرانی و تلف شدن این عزیزان بوده است.
وی با اعلان اینکه دولت مدرن آمریکا از خلال سینما معرفی می شود، اظهار داشت: دست کم باید بتوانیم به بهانه هفته حقوق بشر آمریکایی، چهره واقعی آمریکا را به مردم خودمان معرفی نماییم. گاهی اوقات ما واقعیات را به مردم معرفی نمی نماییم. نسل جدید ما چقدر با جنایات قدرت ها آشنایی دارد؟ فرقه ای که دستش به خون ۱۷ هزار شهید آلوده است، کم مانده جمهوری اسلامی را به نقض حقوق بشر متهم کند. این هفته یک هفته یادآوری است.
جلال زاده در آخر از همه دستگاهها به خاطر رعایت ماموریت ملی و دینی تشکر و اظهار نمود: ما باید از خودمان دفاع نماییم. دفاع یعنی افشا کردن چهره عریان آمریکا. ما باید گروههای همداستان با آمریکا را به مردم بشناسانیم.
منبع:

1401/03/23
23:48:35
0.0 / 5
200
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکالتنامه
دادگستری

وکالت ماهر

وکیل مدافع

وکالت خانوادگی
وکیل ماهر
وکیل مدافع