دادستان گنبدكاووس:

ضارب پرستار و نگهبان بیمارستان گنبدکاووس دستگیر شد

ضارب پرستار و نگهبان بیمارستان گنبدکاووس دستگیر شد آی وکیل: گلستان دادستان گنبدکاووس از دستگیری عامل ضرب و شتم کادر درمان و حراست فیزیکی یکی از بیمارستانهای گنبدکاووس آگاهی داد.


حسینعلی ایزد بامداد امروز در گفت و گو با خبرنگاران و اهالی رسانه استان گلستان با اشاره به لزوم حفظ کرامت کادر درمان و تلاشگران عرصه سلامت، اظهار داشت: همه خادمان به مردم در بخش های مختلف ادارات و نهادها باید مورد احترام قرار گرفته و نقد و اعتراض و... باید منطقی و از مسیر قانونی صورت بپذیرد.
وی با اعلان اینکه بامداد روز گذشته یک نفر با کادر درمان ِ بیمارستان شهید مطهری گنبدکاووس درگیر و به 4 نفر همچون یک پرستار و سه نفر از نگهبانان این بیمارستان لطمه زد، اضافه کرد: بلافاصله بعد از گزارش این حادثه دستور بررسی و پیگیری سریع علت و جلب فرد ضارب صادر شد.
دادستان گنبد کاووس از دستگیری عامل ضرب و شتم کادر درمان در این بیمارستان آگاهی داد و اظهار داشت: این فرد اکنون بازداشت است و به بهتان ضرب و جرح عمدی و بی نظمی در نظم و آسایش عمومی در دادسرای این شهرستان برای او پرونده تشکیل شده است.
ایزد با تأکید بر این که برخورد با کسانی که در مراکز درمانی این شهرستان بی نظمی ایجاد کنند، سخت گیرانه خواهد بود، اشاره کرد: این مساله را صریح و شفاف می گوئیم که در مقابل این رفتارهای خارج قانون و قاعده اغماضی درکار نخواهد بود.
وی اشاره کرد: نظر به اهمیت حفظ کرامت عزیزان کادر سلامت و درمان، پرونده مخلان نظم و امنیت در مراکز درمانی، با اولویت رسیدگی خواهد شد.
1401/06/12
18:32:32
0.0 / 5
164
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل مدافع
وکالت ماهر

دادگاه

دفاع

توکیل

دادگاه

بررسی وکیلها