رئیس كل دادگستری البرز:

طلبه صدمه دیده در بیمارستان بستری شد

طلبه صدمه دیده در بیمارستان بستری شد به گزارش آی وکیل، رئیس کل دادگستری استان البرز با اشاره به اینکه اغتشاشگران کنار اتوبان کرج- قزوین سنگ و نخاله ریخته بودند، اظهار داشت: طلبه صدمه دیده در بیمارستان بستری شد.به گزارش آی وکیل به نقل از مهر، حسین فاضلی هریکندی در ارتباط با حوادث و اغتشاشات امروز در این استان اظهار نمود: عده ای در اطراف بهشت سکینه کرج تجمع کردند و با ریختن سنگ و نخاله ساختمانی مبادرت به بستن اتوبان و تهدید راننده های عبوری کردند.
وی اضافه کرد: اغتشاشگران با تهدید راننده های عبوری، آنها را مجبور به توقف می کردند و در صورت عدم توقف خودرو با سنگ، چوب و سلاح سرد به خودرو ها صدمه می زدند.
رئیس کل دادگستری استان البرز بیان نمود: اغتشاشگران در راه آزاد راه کرج به قزوین نسبت به تخریب کیوسک و خودرو های پلیس اقدام نمودند.
فاضلی هریکندی اظهار داشت: همینطور در کمال شهر عده ای اغتشاشگر نسبت به تخریب اموال عمومی و حمله به مردم اقدام نمودند.
وی اضافه کرد: اغتشاشگران در کمال شهر به یک نیروی بسیجی با سلاح سرد و قمه حمله کردند که متاسفانه این فرد به شهادت رسید. همینطور اغتشاشگران به یک طلبه با سلاح سرد و تفنگ ساچمه زنی حمله کردند که هم اکنون حال این طلبه خوب است و برای درمان به بیمارستان منتقل شده است.
رئیس دادگستری استان البرز اظهار داشت: دستورات لازم برای شناسایی افرادی که مبادرت به شهادت نیروی بسیجی در کمال شهر کرده اند و همینطور شناسایی افرادی که نسبت به ضرب و جرح طلبه صدمه دیده اقدام نموده اند صادر گردیده است.
وی اضافه کرد: چند نفر از ماموران فراجا در اغتشاشات امروز مصدوم شدند که اقدامات درمانی در مورد آنها در حال انجام می باشد و خوشبختانه حال این ماموران خوب است.
رئیس کل دادگستری استان البرز اظهار داشت: در جریان اغتشاشات امروز برخی از مخلان امنیت بازداشت شده اند که اقدامات قضایی نسبت به آنها در حال انجام می باشد.


منبع:

1401/08/14
22:44:17
0.0 / 5
380
تگهای خبر: اموال , بازداشت , دادگستری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده