معاون اجتماعی قوه قضاییه:

نقش های مردمی برای جلوگیری از جرم و کاهش صدمه ها بیشتر استفاده گردد

نقش های مردمی برای جلوگیری از جرم و کاهش صدمه ها بیشتر استفاده گردد به گزارش آی وکیل، خراسان جنوبی معاون اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم قوه قضاییه اظهار داشت: خواهان این هستیم که از نقش های مردمی برای جلوگیری از جرم و کاهش صدمه ها بیشتر استفاده گردد و این سبب می شود دشمن احساس ناامیدی کند.


اصغر جهانگیر، امروز پنج شنبه ۱۹ آبان در شورای اداری زیرکوه اظهار نمود: عقیده داریم حضور مردم در مناطق مرزی یک ارزش فوق العاده است.
به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، وی ضمن اشاره به اهمیت توجه به مناطق مرزی، اضافه کرد: باید شرایطی فراهم گردد که حضور در مناطق مرزی برای کسانی که در این مناطق سکونت دارند، نشان دهنده یک جایگاه رفیع باشد.
معاون اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم قوه قضاییه بیان نمود: امروز حساس ترین نقاط کشور، مناطق مرزی هستند و مرزهای کشور بعنوان ناموس کشور محسوب می شوند ازاین رو باید از مرزبانان غیوری که سنگربانان اصلی این مناطق هستند حمایت نماییم.
وی با بیان اینکه پرداختن به مشکلات و کاهش مشکلات نیازمند یک عزم همه جانبه است، اظهار نمود: در حوزه جلوگیری از جرم دست احتیاج به سوی همه خصوصاً مردم دراز می نماییم چونکه با حضور مردم صدمه ها قابل حل است؛ از طرفی نباید اجازه داد مناطق مرزی به علت محرومیت ها، گرفتاری ها و عدم اشتغال خالی از سکنه شوند.
جهانگیر ضمن اشاره به صدمه های اجتماعی موجود در جامعه خاطرنشان کرد: صدمه های اجتماعی در قسمت هایی رو به افزایش است.
منبع:

1401/08/20
14:05:05
0.0 / 5
272
تگهای خبر: جامعه , قوه قضاییه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

تنظیم وکالت
تنظیم وکالت
تنظیم وکالت
تنظیم وکالت
تنظیم وکالت
تنظیم وکالت
تنظیم وکالت