قوه قضاییه:

حسین رونقی بزودی از بیمارستان مرخص می شود

حسین رونقی بزودی از بیمارستان مرخص می شود به گزارش آی وکیل، قوه قضاییه گزارشی در رابطه با وضعیت جسمی حسین رونقی منتشر نمود.به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، قوه قضاییه اعلام نمود:

«از ابتدای بازداشت حسین رونقی، جریان های خبری خاص تلاش بر بحران نمایی از وضعیت جسمی این فرد داشتند و از همان ابتدا تیم جریان ساز خبری ادعایی در خصوص وارد آمدن صدمه جسمی به وی را مطرح نمودند که پیگیری های به عمل آمده نشان داده است ادعاهایی از جنس صدمه رسیدن به پاهای این فرد به هیچ وجه صحت نداشته است.

بحران سازی پیرامون اخبار در ارتباط با حسین رونقی البته از چند روز پیش و با خبر در ارتباط با اعتصاب غذای وی وارد فضای جدیدی شد تا این که روز گذشته و بنا به تشخیص پزشک زندان که وضعیت سلامت رونقی را به صورت لحظه ای رصد می کرده است، او به منظور دریافت درمان تکمیلی به بیمارستان خارج از زندان اعزام می شود.

در پی اعزام رونقی به بیمارستان خارج از زندان بود که برخی اخبار کاملا دروغ مانند این که قلب وی موقع رسیدن به بیمارستان از کار افتاده و وی در بیمارستان احیا شده است در فضای مجازی و رسانه های معاند منتشر گردید تا مخاطبین این اخبار احساس کنند وضعیت جسمی حسین رونقی وخیم است.

پیگیری های خبرگزاری میزان اما نشان داده است چنین اخباری به هیچ وجه صحت نداشته و وی با شرایط حاد جسمانی به بیمارستان منتقل نشده بوده و تصمیم اعزام به بیمارستان برای پیشگیری از وقوع هرگونه شرایط بالینی نامناسب صورت پذیرفته است.

بنابراین گزارش حال عمومی رونقی خوب و کاملا پایدار می باشد و وی بزودی از بیمارستان مرخص می شود.»

به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، قوه قضاییه همینطور عکس زیر را با توضیح «دیدار حسین رونقی با مادر ۲۳ آبان ۱۴۰۱» منتشر نموده است.


1401/08/24
11:58:04
0.0 / 5
245
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

استخدام وکیل

توکیل

خانواده

قانونی وکیل

وکالت ماهر

وکلا

وکیل قانونی