دادستان مركز استان زنجان:

۲۵۰۰ چاه بدون مجوز در زنجان تعیین تکلیف شوند

۲۵۰۰ چاه بدون مجوز در زنجان تعیین تکلیف شوند به گزارش آی وکیل، زنجان دادستان مرکز استان زنجان به مسئولان امر نسبت به وقوع بحران آب در استان هشدار داد و اظهار داشت: لازم است با برنامه ریزی دقیق و علمی نگذاریم حتی یک لیوان آب هم هدر برود.به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، بهروز عباسی روز گذشته (۷ آذرماه) در جلسه کارگروه حقوق عامه استان با اشاره به این که در وضعیت فعلی جامعه و گرفتاری هایی که دشمن برای کشور ایجاد کرده، این مساله نباید ما را از انجام تکالیف و وظایف ذاتی مان باز دارد، اظهار داشت: این جلسه فقط برای حفظ حقوق عامه تشکیل نشده، بلکه در راستای پیش گیری از وقوع بحران آب در استان نیز است.

وی اشاره کرد: باتوجه به کمبود آب موجود در سدها ممکنست مشکلاتی برای مردم بوجود آید لازم است با برنامه ریزی دقیق و علمی نگذاریم حتی یک لیوان آب هم هدر برود.

دادستان مرکز استان ضمن تاکید بر تعیین تکلیف قانونی ۲۵۰۰ چاه بدون مجوز در استان، افزود: باتوجه به بحران آب انتظار می رود موضوع در دستور کار جدی خود قرار بگیرد و هر کجا نیازمند به کمک از دستگاه قضایی باشد ما آماده هستیم کمک نماییم.

عباسی بر افزایش سرعت تکمیل تصفیه خانه روستای تهم تاکید و اشاره کرد: انتظار می رود تصفیه خانه روستای تهم ظرف یک ماه تکمیل شود و محیط زیست ظرف یک ماه مصوبات کارگروه مدیریت پسماند را اجرا و نتیجه را گزارش دهد.
1401/09/08
14:55:37
0.0 / 5
360
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده