رئیس كل دادگستری استان تهران خبر داد

آزادی هزار و ۲۵۴ نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد استان تهران

آزادی هزار و ۲۵۴ نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد استان تهران به گزارش آی وکیل، رئیس کل دادگستری استان تهران از آزادی هزار و ۲۵۴ نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد با پیگیری های قضایی و کمک خیرین اطلاع داد و اظهار داشت: زمینه اشتغال ۱۸۵ نفر از مددجویان بعد از آزادی از زندان فراهم گردید.


به گزارش آی وکیل به نقل از قوه قضاییه، علی القاصی از آزادی هزار و ۲۵۴ نفر از زندایان جرایم مالی غیرعمد با پیگیری های قضایی و کمک خیرین اطلاع داد و اظهار داشت: با عنایت به این که «کاهش جمعیت کیفری» و «زندان زدایی» همچون سیاست های اصلی دستگاه قضایی در دوره «تحول و تعالی» به حساب می آید، بر همین مبنا مساعدت به زندانیان جرایم مالی غیرعمد در دستور کار دادگستری کل استان تهران قرار گرفت.
وی تصریح کرد: با پیگیری های صورت گرفته و مساعدت خیرین از آغاز سال تابحال زمینه بازگشت به آغوش خانواده و آزادسازی هزار و ۲۵۴ نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد فراهم گردید.
وی ضمن اشاره به اهمیت مقوله جلوگیری از وقوع جرم و نقش ایجاد اشتغال در پیشگیری از تکرار جرم اظهار داشت: در همین راستا، زمینه اشتغال ۱۸۵ نفر از مددجویان بعد از آزادی از زندان فراهم گردید.
رئیس کل دادگستری استان تهران در انتها اظهار داشت: همینطور ۷۵۰ نفر از مددجویان که از زندان آزاد شده اند، برای دریافت تسهیلات اشتغال زایی در جهت تبصره ۱۶ قانون بودجه به بانکهای مربوطه معرفی شده اند که اقدامات لازم در این حوزه در دست انجام است.1401/09/27
11:36:24
0.0 / 5
396
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده