رئیس سازمان زندان ها:

هیچ کجای دنیا نمی توانید میزان حمایت ما از زندانیان را ببینید

هیچ کجای دنیا نمی توانید میزان حمایت ما از زندانیان را ببینید به گزارش آی وکیل، رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور اظهار داشت: حقوق شهروندی زندانیان (به طور) کامل رعایت می شود ولی عده ای بازهم نمی خواهند دست از هجمه بردارند.به گزارش آی وکیل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، آئین تکریم و معارفه معاونین «توسعه مدیریت و منابع» و همینطور «سلامت، اصلاح و تربیت» سازمان زندان ها به ترتیب با معارفه نصرالله ابراهیمی و محمود ضیایی فرد در این معاونت ها برگزار شد.

غلامعلی محمدی رئیس سازمان زندان ها در این جلسه ضمن گرامیداشت ایام شهادت حضرت فاطمه (س) و ضمن تقدیر از سیدعبدالله مرتضوی معاون سابق «سلامت، اصلاح و تربیت» اظهار داشت: خوشبختانه در این زمان شاهد اقدامات شاخصی در حوزه های بهداشتی، اشتغال و غیره بوده ایم.

وی حضور معاونین جدید را در جهت تحقق مأموریت و رسالت های سازمانی دانست و خاطرنشان کرد: انتظار اینست که در حوزه فرهنگی و تولید محتوا فعالیتهای جدی تری داشته باشیم. امروز در زندان ها اقدامات فرهنگی گوناگونی در حال انجام است که باید بدرستی دست به اطلاع رسانی و تبلیغات زد تا عموم مردم هم متوجه آن باشند.

محمدی همینطور اضافه کرد: متأسفانه علیرغم این همه فعالیتهای اصلاحی وتربیتی در زندان ها ازجمله شاخصه های فرهنگی اما مخالفین هدفی جز هجمه ضد ما ندارند. لازم است صداوسیما هم در کنار ما و در تعامل با ما باشد.

رئیس سازمان زندان ها پشتیبانی از مددجویان و فعالیتهای متنوع زندان ‎ها را در بسیاری شاخصه ها فراتر از استانداردها دانست و اظهار داشت: در هیچ کجای دنیا شما نمی توانید میزان حمایت ما از زندانیان را ببینید. حقوق شهروندی زندانیان (به طور) کامل رعایت می شود ولی عده ای بازهم نمی خواهند دست از هجمه بردارند.

رئیس سازمان زندان ها در انتها اظهار داشت: در همه حوزه های زندانبانی و برقراری اقدامات اصلاحی وتربیتی در زندان ها رو به جلو حرکت خواهیم کرد البته آهنگ حرکت باید سریع باشد. باید از همه قابلیت ها چه برای بازسازگاری مجرمین و چه رسیدگی به وضعیت کارکنان استفاده نماییم.

در این نشست معاونین سابق سازمان زندان ها هم گزارشی از اقدامات خود عرضه دادند.
1401/10/05
10:51:29
0.0 / 5
315
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده