یك مسئول مطرح كرد

دستگیری یک مأمور قلابی در قزوین

دستگیری یک مأمور قلابی در قزوین آی وکیل: قزوین دادستان عمومی و انقلاب قزوین از شناسایی و دستگیری یک مامور قلابی که از شهروندان اخاذی می کرد، آگاهی داد.


حسین رجبی اظهار داشت: بنا به گزارش های رسیده، فردی با جعل عنوان خودرا مأمور یکی از نهادهای امنیتی معرفی کرده و با این شیوه مبادرت به اخاذی از شهروندان نموده که در این خصوص پرونده قضایی در یکی از شعب دادسرای قزوین تشکیل و دستورات لازم برای شناسایی و دستگیری فرد متهم صادر شد.
بر اساس اعلام روابط عمومی دادگستری استان قزوین، وی ادامه داد: متهم موصوف به ارتباط گیری با خانواده زندانیان، مبالغ مختلفی را برای آزادی متهمان در زندان و تعیین وقت ملاقات برای آنها دریافت کرده است.
بگفته این مقام قضایی، با صدور دستورات لازم، مأمور قلابی شناسایی، دستگیر و با صدور قرار بازداشت موقت، روانه زندان شد.
وی افزود: این پرونده در مرحله مقدماتی است و تحقیقات درباب سایر اقدامات متقلبانه فرد دستگیر شده، ادامه دارد و بعد از تکمیل پرونده با صدور کیفرخواست بمنظور برخورد بازدارنده به دادگاه ارسال خواهد شد.
دادستان عمومی وانقلاب قزوین، اشاره کرد: به شهروندان سفارش می نماییم که مراقب اینگونه افراد و شیوه های متقلبانه در رابطه با دستگاه قضایی همچون کارچاق کنی و دریافت پیامک های ابلاغیه با شماره های شخصی باشند و برای پیگیری های قضایی خود، فقط به مراجع و مسئولان قضایی مربوطه، مراجعه و اینگونه اقدامات را سریع به مراجع انتظامی و سامانه ۱۵۸۰ (ستاد خبری حفاظت اطلاعات قوه قضاییه) اعلام کنند.
منبع:

1401/10/07
21:51:05
0.0 / 5
347
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری