معاون دادستان اهواز:

تردد زوار مراسم پیاده روی اربعین در اهواز تسهیل می شود

تردد زوار مراسم پیاده روی اربعین در اهواز تسهیل می شود به گزارش آی وکیل، معاون دادستان اهواز از تسهیل تردد زوار مراسم پیاده روی اربعین در این شهرستان اطلاع داد.به گزارش آی وکیل به نقل از مهر، عیسی پور سلیمی ظهر امروز سه شنبه در گفت و گویی رسانه ای بیان نمود: پرونده ۲ پروژه عمرانی همچون تکمیل پل سابله از مسیرهای تردد زوار اربعین، بررسی و دستورات لازم در مورد رفع موانع حقوقی این پروژه ها صادر شد.
وی اظهار نمود: در مورد تکمیل پروژه طرح انتقال فاضلاب بلوار امام رضا (ع) واقع در منطقه کیانشهر اهواز با عنایت به دعوت از مسؤلان شرکت آب و فاضلاب خوزستان و اهواز، پیمانکار پروژه و مهندس مشاور، مقرر شد ضمن نظارت دقیق و جامع بر این طرح در اجرای آن تسریع شود.
معاون دادستان اهواز خاطرنشان کرد: کند بودن پیشرفت این طرح در یک سال گذشته، باعث نارضایتی ساکنین منطقه و عابرین از این محل شده بود.
پورسلیمی اظهار داشت: همینطور با عنایت به حجم تردد از رودخانه سابله سوسنگرد و با پیگیری اداره راه و شهرسازی خوزستان، این مورد در این نشست مطرح و مقرر شد پل فلزی سابله ظرف مدت یک ماه آینده در مکان جانمایی شده، نصب شود که شرکت پیمانکار برای نصب و افتتاح این پل ظرف مهلت مذکور قول مساعد داد.
معاون دادستان اهواز اظهار داشت: با بهره برداری از پل سابله سوسنگرد، در تردد زوار مراسم پیاده روی اربعین هم تسهیل خواهد شد.

1402/03/31
09:54:48
0.0 / 5
282
تگهای خبر: پرونده , حقوق , دادستان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکالت

مدافع

موکل

وکالت قانونی

دادگاه

وکیل ماهر

بررسی وکیلها