چگونه سد معبر مقابل پارکینگ را گزارش دهیم و از آن شکایت کنیم؟

چگونه سد معبر مقابل پارکینگ را گزارش دهیم و از آن شکایت کنیم؟ به گزارش آی وکیل، مهر نوشت: پارک کردن مقابل پارکینگ منازل تخلف حساب می شود و میتوان هم آن را گزارش داد و هم نسبت به آن شکایت نمود.شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام خروج از پارکینگ منزلتان متوجه شوید که خودروی مقابل آن پارک کرده است اما اگر بخواهید ماشینتان را فوراً از پارکینگ خارج کنید ولی خودروی دیگری جلوی درب پارکینگ شما باشد چه اقدامی می توانید انجام دهید؟.

در پاسخ به این مورد باید گفت بهتر است ابتدا چند دقیقه صبر کنید تا شخصی که خودروی خویش را مقابل پارکینگ قرار داده و سد معبر کرده رجوع کند و اگر رجوع نکرد با پلیس تماس گرفته مبحث را گزارش دهید و با عنایت به پلاک خودروی پارک، شده پلیس با مالک خودرو تماس می گیرد و برای جابجایی خودرو به او تذکر خواهد داد.

اگر در صورت تماس پلیس، باز هم مالک رجوع نکرد مجدداً با پلیس تماس گرفته و تقاضای اعزام جرثقیل کنید در این زمان پلیس می تواند مطابق قانون جرثقیل به محل اعزام کند و خودرویی که سد معبر کرده را از محل خارج کند و به محلی دیگر یا پارکینگ منتقل کند.

اما گاهی اوقات توقف خودرو مقابل درب پارکینگ امکان دارد تبدیل به یک عادت شود که حتی با وجود تذکرات پیاپی و با استفاده از روش های مسالمت آمیز هم اصلاح نمی شود و در صورت وقوع چنین اتفاقی بهترین راه شکایت از راننده متخلف در دادسرا است.

برای شکایت از فرد خاطی باید از خودروی پارک شده در مقابل پارکینگ خود در ساعات مختلف روز عکس بگیرید و آنرا به محاکم قضایی عرضه دهید تا بدین سان بتوانید اثبات کنید که خودرو در ساعات طولانی و مستمر مقابل پارکینگ شما پارک کرده است.

سپس شما می توانید در دادسرا با عنوان ایجاد مزاحمت و ممانعت از حق تان، از فرد مورد نظر شکایت کنید. تمام محاکم قضایی موظف به رسیدگی به شکایت «مزاحمت و ممانعت از حق» هستند.

۴۷۲۳۶منبع:

1402/06/21
20:21:18
0.0 / 5
296
تگهای خبر: تخلف , دادسرا , شكایت , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده