توضیح اداره کل زندان های تهران در رابطه با مرگ یک زندانی

توضیح اداره کل زندان های تهران در رابطه با مرگ یک زندانی به گزارش آی وکیل، اداره کل زندان های استان تهران در ارتباط با مرگ یک زندانی با نام فرامرز جاویدزاد توضیحاتی ارائه نمود.


به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، روابط عمومی اداره کل زندان های استان تهران، اعلام نمود:
«زندانی فرامرز جاویدزاد به افترا مشارکت در انتقال مال غیر، مشارکت در تشکیل شبکه جعل و کلاهبرداری، انتقال ۳ فقره مال غیر درحال تحمل کیفر در ندامتگاه اوین بود.
با وجود این که در مطلب کذب انتشار یافته عنوان شده عدم اعزام و رسیدگی پزشکی سبب فوت زندانی شده است نامبرده طی مدت حضور در زندان به علت سابقه بیماری در دستگاه گوارش ۵ نوبت به مراکز درمانی خارج از زندان اعزام شده است.
همینطور برابر اطلاعات موجود در اسناد و پرونده پزشکی، زندانی یک نوبت در بیمارستان مورد عمل جراحی قرار گرفته که با اصرار و رضایت شخصی از بیمارستان ترخیص شده است.
این زندانی روز اول مهرماه و بعد از وخامت حال فورا به بهداری منتقل و عملیات CPR با حضور پزشک و پرستار و عوامل اورژانس ۱۱۵ انجام شده است که متاسفانه با وجود تمام تلاشهای صورت گرفته این زندانی فوت کرده است.
رسیدگی به وضعیت درمانی تمامی زندانیان از حقوق تثبیت شده در تمامی مراکز تأمینی و تربیتی است که در مورد این زندانی با سن ۶۰ سال طی دو ماه تحمل کیفر ۵ نوبت اعزام به مراکز درمانی خارج از زندان علاوه بر رسیدگی های پزشکی داخل زندان ثبت شده است.»
منبع:

1402/07/04
13:57:05
0.0 / 5
317
تگهای خبر: اوین , پرونده , جراحی , حقوق
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

کانون وکلای ایران

وکیل دادگستری

وکیل ماهر

استخدام وکالت
تنظیم وکالت

مدافع

آگهی رایگان وکالت