طی ۶ ماه ابتدای سال جاری؛

بیشتر از سه هزار پرونده در تعزیرات حکومتی خراسان شمالی تشکیل شد

بیشتر از سه هزار پرونده در تعزیرات حکومتی خراسان شمالی تشکیل شد به گزارش آی وکیل، بجنورد_ مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی اظهار داشت: سه هزار و ۲۰۰ فقره پرونده طی ۶ ماه ابتدای سالجاری در تعزیرات حکومتی استان تشکیل و جهت رسیدگی به شعب ارجاع شد.سیدجواد سیدالموسوی در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: در شش ماهه اول سالجاری تعداد سه هزار و ۲۰۰ فقره پرونده در اداره کل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی تشکیل و جهت رسیدگی به شعب ارجاع گردید.
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی خاطرنشان کرد: در مدت شش ماهه اول سال ۱۴۰۲، ضمن اجرای طرح های نظارتی، ۶۹۸ اکیپ گشت مشترک تشکیل و تعداد چهار هزار و ۹۱۵ واحد شامل صنفی، تولیدی و توزیعی مورد بازرسی قرار گرفتند.
وی تصریح کرد: در این زمان تعداد پرونده های وارده سه هزار و ۲۰۰ فقره بوده که تعداد سه هزار و ۱۰۰ فقره پرونده رسیدگی و منجر به صدور محکومیت هزار و ۶۰۰ میلیارد و ۲۷۶ میلیون ریال شده است.
سیدالموسوی عنوان داشت: هم استانی های می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مبحث را از راه سامانه تلفنی ۱۳۵ و یا سامانه اینترنتی. ir ۱۳۵ www.tazirat اعلام تا در اسرع وقت بررسی و رسیدگی گردد.


منبع:

1402/07/09
08:59:17
0.0 / 5
264
تگهای خبر: اینترنت , پرونده , تخلف
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا
پایه یکم

وکالتی

آگهی وکیل

وکیل مدافع

دادگستری
وکالت