رئیس قوه قضاییه در كرمان

حضور رییس قوه قضاییه در دادگاه پرونده سرقت های زنجیره ای خودرو

حضور رییس قوه قضاییه در دادگاه پرونده سرقت های زنجیره ای خودرو آی وکیل: در امتداد رویکرد رییس قوه قضاییه ناظر بر بازدیدها و سرکشی های مستمر از مراکز و مراجع قضایی، رییس دستگاه قضا از دادگاه های تجدیدنظر استان کرمان بازدید به عمل آورد.


به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در جریان بازدید از دادگاه های تجدیدنظر استان کرمان در امتداد تاکیدات خود پیرامون بسط و توسعه دادرسی های الکترونیک و هوشمندسازی فرآیندهای قضایی، در جلسه دادرسی الکترونیک یک پرونده در رابطه با سرقت های زنجیره ای خودرو حضور یافت.
وی در این نشست دادرسی الکترونیک، به استماع سخنان متهم پرونده که در زندان حضور داشت و همین طور وکیل وی و یکی از شکات پرونده پرداخت.
متهم پرونده مذکور با شناسایی خودرو های فروشی در فضای مجازی، با صاحب خودرو تماس برقرار کرده و به بهانه بازدید از خودرو و آزمایش فنی آن، خودرو را سرقت می کرد.
او در آخر حضور خود در این نشست رسیدگی، از وکیل متهم و قاضی پرونده، سوالاتی را درباب سوابق قبلی متهم بیان کرد.
رییس قوه قضاییه در یکی از جلسات دادگاه تجدیدنظر کرمان که با موضوع رسیدگی به پرونده های مفاسد اقتصادی در جریان بود، حضور پیدا کرد.
وی همین طور در جریان حضور در دادگاه های تجدیدنظر کرمان، به گفت و گوی چهره به چهره با برخی از مراجعه کنندگان و استماع مطالب آنها پرداخت و خطاب به مقامات ذی ربط قضایی فرمان داد که در چهارچوب موازین قانونی به درخواست های این افراد رسیدگی شود.
یکی از مراجعه کنندگان که رییس قوه قضاییه به طور ویژه و بدون واسطه به استماع سخنان و تظلم خواهی او پرداخت، مادر یکی از جانبازان سرافراز دوران دفاع مقدس بود؛ رییس دستگاه قضا بعد از استماع تظلم خواهی این مادر، دستورات مقتضی را برای رسیدگی صادر کرد.
منبع:

1402/08/11
13:25:51
0.0 / 5
179
تگهای خبر: پرونده , دادگاه , زندان , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکالت قانونی

وکالت ماهر

قضایی

مدافع

وکالتنامه

توکیل
وکالتنامه