قوه قضاییه:

مشکل اسناد اراضی ۲۶ هزار نفر در عسلویه برطرف شد

مشکل اسناد اراضی ۲۶ هزار نفر در عسلویه برطرف شد به گزارش آی وکیل، رئیس قوه قضاییه اظهار داشت: خدمت بدون منت به مردم، جزو وظایف و مسئولیت های ماست و لحظه ای نباید از این امر غافل شویم.به گزارش آی وکیل به نقل از قوه قضاییه، در جریان سفر حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای به منطقه عسلویه، بعد از ۳۲ سال، مشکل اسناد اراضی ۲۶ هزار نفر در ۱۰ روستا و ۴ شهر منطقه عسلویه برطرف شد و برای ۱۴۰۰ خانه سند صادر شد.

یکی از دغدغه های اصلی مردم منطقه عسلویه، مشکل اسناد اراضی آنها بود که قدمت این مشکل به بیشتر از ۳۰ سال می رسید و در طول این بیشتر از سه دهه، اراضی مردم منطقه عسلویه فاقد سند مالکیت بود.

در جریان سفر امروز رئیس قوه قضاییه به عسلویه، اسناد مالکیت اراضی برای برخی از مردم منطقه صادر و به انها اهدا شد و مابقی اسناد هم طی روزهای آتی صادر خواهند شد تا دغدغه اصلی مردم منطقه عسلویه پیرامون مالکیت بر اراضی شان به صورت کامل مرتفع شود.

رئیس دستگاه قضا در مراسم اهدای اسناد مالکیت اراضی مردم عسلویه که در منزل یکی از اهالی خونگرم این منطقه بدون تشریفات برگزار شد، خطاب به «بابایی» رئیس سازمان ثبت تصریح کرد که مردم پرکار و خونگرم منطقه عسلویه استحقاق عرضه خدمات بیشتری را دارند و ما باید تمام تلاش خویش را به کار بندیم تا در حیطه وظایف و اختیارات خودمان، مشکلات قضایی و حقوقی مردم این منطقه را برطرف سازیم.

رئیس قوه قضاییه تصریح کرد: خدمت بدون منت به مردم، جزو وظایف و مسئولیت های ماست و لحظه ای نباید از این امر غافل شویم و به هیچ وجه نباید تصور نماییم که این عرضه خدمات، به منزله لطف به مردم است؛ ما باید در همه حال خدمتگزار مردم باشیم.
1402/11/04
12:32:23
0.0 / 5
207
تگهای خبر: حقوق , خدمات , سازمان , سند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل قانونی

وکیل قانونی

وکیل قانونی

وکیل قانونی

وکیل قانونی

وکیل قانونی

وکیل قانونی