تشکیل کارگروه های تخصصی ویژه بررسی پرونده های کثیرالشاکی در مرکز وکلای قوه قضاییه

تشکیل کارگروه های تخصصی ویژه بررسی پرونده های کثیرالشاکی در مرکز وکلای قوه قضاییه به گزارش آی وکیل، رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده امروز یکشنبه ۱۵ بهمن ماه برای سومین بار در مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه حضور یافت و به مشکلات مراجعان رسیدگی کرد.به گزارش آی وکیل به نقل از قوه قضاییه، پیرو منویات مقام معظم رهبری که مردمی بودن و مهم تر از آن مردمی ماندن را از خصوصیت های لازم هر مسئول نظام اسلامی خواندند و در جهت تاکیدات رئیس قوه قضاییه برای ملاقات بی واسطه مسؤلان با مردم و همزمان با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی و اعیاد ماه رجب و شعبان، حسن عبدلیان پور رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده امروز یکشنبه ۱۵ بهمن ماه برای سومین بار در مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه حضور یافت و با مراجعانی که برای رفع مشکلات حقوقی و قضایی خود به این مرکز مراجعه نموده بودند، دیدار و به پرونده های آنها رسیدگی کرد.

عبدلیان پور در حاشیه این دیدار با قدردانی از تدبیر اندیشیده شده در مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه برای برگزاری ملاقات های مردمی، اظهار داشت: ملاقات مسؤلان قضایی با مردم رویه خوبی است که در دوره جدید در قوه قضاییه به صورت مستمر اجرا می شود.

وی افزود: مجموعه مرکز وکلا و کارشناسان قوه قضاییه در کنار سایر مسئولیت هایی که به عهده دارد راهبرد مردمی بودن را هم جهت بررسی مشکلات مردم بعنوان سیاست اصلی خود قرار داده است.

عبدلیان پور با اشاره به اینکه امروز با پرنده کثیرالشاکی مواجه شدیم که ۷هزار شاکی داشت، اضافه کرد: عمده موضوعات مطرح شده در جلسه امروز پرونده های کثیرالشاکی بود که باید تدبیر خاصی برای آن اندیشیده شود.

وی اظهار داشت: در مرکز وکلا برای رسیدگی به پرونده های کثیر الشاکی کارگروه تخصصی تشکیل شده است، چون که در بعضی از پرونده ها به بیشتر از ۱۰ وکیل متخصص در تمامی حوزه ها نیاز دارد تا در جلسات تخصصی حقوقی که توسط وکلا تشکیل می شود اقدام به عرضه راهکار کنند.

عبدلیان پور اضافه کرد: کارگروه های تخصصی وکالت طرح نوینی است که به واسطه آن توانستیم پرونده های کثیرالشاکی را به سر انجام رسانده و یا در راه درست دادرسی قرار دهیم و در مدت زمان کوتاه به نتیجه برسیم.منبع:

1402/11/16
22:23:28
0.0 / 5
571
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری