حضور دادیار ویژه قتل در محل كشف جسد در جهان نما

حضور دادیار ویژه قتل در محل كشف جسد در جهان نما آی وكیل: گلستان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان كردكوی از حضور دادیار ویژه قتل در محل كشف جسد یك زن در مناطق صعب العبور جهان نما كردكوی آگاهی داد.


هادی عزیززاده اظهار نمود: به دنبال کشف جسد یک زن در مناطق کوهستانی صعب العبور شهرستان کردکوی و باتوجه به اهمیت موضوع و دستور ریاست کل دادگستری استان گلستان، دادیار ویژه قتل همراه با ماموران پلیس آگاهی جهت بررسی محل کشف جسد اعزام شدند.
وی اشاره کرد: نشانه هایی در محل کشف جسد کشف شده که با نشانه هایی که از طرف خانواده خانم سها رضانژاد ارائه شده بود، اشتراکاتی دارد اما تا زمان انتقال جسد به پزشکی قانونی و انجام آزمایشات مربوطه، نمی توان درباب هویت جسد با قطعیت صحبت کرد.
پیش از این هادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری گلستان از کشف جسد یک زن در مناطق صعب العبور شهرستان کردکوی آگاهی داده بود و گفته بود که هم اکنون خانواده سها رضانژاد در شهرستان کردکوی مستقر هستند تا بعد از انتقال جسد و انجام تشریفات قانونی، هویت جسد کشف شده مشخص شود.
به گزارش آی وکیل به نقل از دادگستری گلستان، «سها رضانژاد» دختر ۲۷ ساله طبیعت گردی است که مدتی پیش در ارتفاعات جهان نمای شهرستان کردکوی مفقود شده بود.
منبع:

1399/05/17
21:23:50
5.0 / 5
2078
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل قانونی

حقوقدان

قیمت روز وکیل

دفاع

کانون وکلای ایران

وکیل دادگستری

وکیل قانونی