تاكید رئیس سازمان زندان ها بر پشتیبانی و حمایت بیشتر از خانواده زندانیان باتوجه به شعار سال

تاكید رئیس سازمان زندان ها بر پشتیبانی و حمایت بیشتر از خانواده زندانیان باتوجه به شعار سال آی وکیل: همزمان با لحظه تحویل سال 1400 و با حضور حاج محمدی رئیس سازمان زندان ها در کنار سفره هفت سین مددجویان زندان مرکزی قم، 12 نفر از مددجویان در نخستین ساعات سال جدید به آغوش خانواده بازگشتند.


به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، محمد مهدی حاج محمدی در لحظات تحویل سال نو که میهمان در کنار سفره هفت سین مددجویان زندان قم بود با تبریک اعیاد شعبانیه و فرارسیدن سال جدید اظهار داشت: از خدای مهربان بهترین ها را برای شما آرزو می کنم.
حاج محمدی اضافه کرد: عید از واژه عود و برگشتن می آید و عید روزی است که ما به مسیر صحیح برگردیم و همه ما نیاز به این بازگشت داریم.
رئیس سازمان زندان ها با اشاره به نام گذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری گفت: در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها با پشتیبانی خیرین ۱۲ نفر آزاد شدند که ان شاءالله در سال جدید خیرین و آحاد مردم و مسئولین از ماموریت زندان ها در ارتباط با زندانیان و خانواده های آنها بیشتر پشتیبانی کنند.
عضو شورای عالی قوه قضاییه اضافه کرد: دعای لحظه سال تحویل را نه فقط در همین لحظات بلکه باید در تمام طول سال زمزمه نماییم چونکه در این دعا از خدا می خواهیم که قلب ما برگرداند و قلب دیگران را نسبت به ما مهربان کند. آنهایی که شاکی خصوصی ما هستند، طلبکار ما هستند و شب ما را که نماد ظلمت است به روز و روشنایی تبدیل سازد و از خدا می خواهیم وضعیت ما را تنظیم و تدبیر کند و حال ما را که امروز خوب نیست، تغییر داده و خوب کند.
حاج محمدی ضمن ابراز خرسندی از حضور در میان مددجویان اضافه کرد: شما کسانی هستید که اراده برگشت دارید و دنبال این هستید که آن اتفاق خوب در زندگی شما رقم بخورد و همه چیز به تصمیم شما بستگی دارد و ما وظیفه داریم که شما را در این راه کمک نماییم.
در ادامه حضور رئیس سازمان زندان ها ۱۲ نفر از مددجویان زندان مرکزی قم که با پرداخت کمک های خیرین قمی مقدمات آزادی آنها فراهم شده بود طی مراسمی حکم آزادی را دریافت و به آغوش خانواده بازگشتند تا در نخستین ساعات سال جدید در کنار آنان باشند.
رئیس سازمان زندان ها ضمن صرف ناهار در جمع مددجویان در یکی از اتاق های زندان مرکزی قم، به بررسی پرونده قضایی آنان پرداخته و دستورات لازم را صادر کرد.
همین طور خانواده رئیس سازمان زندان های کشور که همراه وی به استان قم سفر کرده بودند با حضور در بند نسوان، لحظه سال تحویل خودرا در کنار مددجویان بند نسوان گذراند.
منبع:

1400/01/02
21:58:46
0.0 / 5
281
تگهای خبر: پرونده , زندان , سازمان , سند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده