مركز رسانه قوه قضاییه:

تولید در كارخانه قند ورامین جریان گرفت

تولید در كارخانه قند ورامین جریان گرفت به گزارش آی وکیل مرکز رسانه قوه قضاییه: اعلام نمود: فاز اول کارخانه قند ورامین با ورود دستگاه قضایی احیا و با حضور رئیس کل دادگستری استان تهران راه اندازی شد.به گزارش آی وکیل به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، در دومین روز از هفته قوه قضاییه و در جهت پشتیبانی از تولید، فاز اول کارخانه قند ورامین با ورود دستگاه قضایی احیا و با حضور رئیس کل دادگستری استان تهران راه اندازی شد.

در این مراسم محمد جواد حشمتی مهذب رئیس کل دادگستری استان تهران ضمن تبریک به مناسبت تولد امام رضا (ع) ضمن اشاره به راه اندازی مجدد کارخانه قند ورامین اضافه کرد: ظرفیت ها در کشورمان فراوان است، اما برخی کارخانه ها به علل مختلف به تعطیلی کشیده شده و ضررهای هنگفتی بر اشتغال و تولید وارد گردیده است.

وی افزود: سال ها این ثروت و سرمایه خاک خورده است و متاسفانه ما ظرفیت ها را برای حل مشکلات مردم تجمیع نمی نماییم درحالی که خیلی از مشکلات قابل حل است و فقط نیازمند یک تعامل است.

حشمتی تصریح کرد: تحریم ها نقش کلیدی ندارد و این هماهنگی بین دستگاه ها است که معجزه می کند.

رئیس کل دادگستری استان تهران با اشاره به اینکه توجه به تولید و اشتغال وظیفه همه ما است و باید به صورت جمعی به این حوزه توجه داشت، اضافه کرد: خوشحالیم فاز اول کارخانه قند ورامین به بهره برداری رسیده است و امید است دیگر بخش های آن هم بزودی راه افتد.

دادستان ورامین هم در این نشست اظهار داشت: کارخانه قند ورامین در زمینی حدود ۲۰ هکتار با ظرفیت تولید ۷۰۹ تن مشغول به کار بود و در سال ۸۲ به وکالت از سازمان بازنشستگی، به بخش خصوصی واگذار می شود.

وی افزود: این کارخانه در اواخر سال ۹۵ به علت برخی مسایل با مشکلاتی روبرو شد، اما از حدود یکسال پیش در جهت سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، رفع مشکلات آن به شکل جدی در دستور کار مسؤلان قرار گرفت و بعد از برگزاری جلسات مختلف نسبت به حل مشکلات اقدام شد.

در ادامه این مراسم، حشمتی رئیس کل دادگستری استان تهران فاز اول کارخانه قند ورامین را افتتاح و از بخش های مختلف این کارخانه بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند تولید قرار گرفت.

منبع:

1400/04/02
22:45:57
0.0 / 5
159
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل مدافع
وکالت ماهر

دادگاه

دفاع

توکیل

دادگاه

بررسی وکیلها